تصادف زنجیره ای در بزرگراه امام علی تهران

بزرگراه امام علی

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از تصادف زنجیره‌ای هفت خودرو در بزرگراه امام علی خبر داد. حسن عباسی گفت: در ساعت ۱۲:۲۵ امروز یک مورد حادثه خودرویی به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که با ...

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از تصادف زنجیره‌ای هفت خودرو در بزرگراه امام علی خبر داد.

حسن عباسی گفت: در ساعت ۱۲:۲۵ امروز یک مورد حادثه خودرویی به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که با توجه به آن سریعا سه دستگاه آمبولانس از سوی اورژانس تهران به محل حادثه واقع در اتوبان امام علی نرسیده به پل خاوران اعزام شد.

او گفت: پس از حضور عوامل اورژانس در محل مشخص شد که تصادفی زنجیره‌ای میان هفت دستگاه خودروی سواری شامل پراید، پژو پارس، پژو ۴۰۵ و … رخ داده است.

عباسی با بیان اینکه شش نفر در این حادثه دچار مصدومیت شده‌اند گفت: تکنسین‌های اورژانس پس از ارائه خدمات درمانی اولیه این افراد را به بیمارستان شهدای هفتم تیر انتقال دادند.

عباسی عمده دلیل مصدومیت این افراد را وارد شدن ضربه به گردن، دست و پاها اعلام کرد و گفت: خوشبختانه وضعیت مصدومان مساعد گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با اشاره به گزارش کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ از علت این حادثه اعلام کرد: عدم رعایت فاصله طولی از سوی خودروها علت احتمالی این تصادف گزارش شده است.

:: خبر اینترفر – خبرآنلاین – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.