تصاویر گالری جواهرات علی دایی و همسرش + عکس

علی دایی و همسرش / عکس

گالری نور زن علی دایی و فروشگاه ورزشی دایی / عکس - گالری نور (Noor Gallery) که با توجه به محصولات و خدماتش به نظر می رسد با سرمایه ای عظیم تاسیس شده است، احتمالا ...

علی دایی و همسرش مونا فرخ آذری ، گالری ( جواهرات نور NOOR ) خود را افتتاح کردند

علی دایی که پس از برکناری از سرمربیگری پرسپولیس، بیشتر فرصت کرده تا به امور تجاری خود بپردازد، هفته پیش فروشگاه ورزشی جدیدش را در نیاوران و با حضور پر تعداد ورزشکاران و هنرمندان افتتاح کرد.

دایی روز گذشته نیز در یکی از مناطق شمالی تهران، گالری جواهرآلات را با نام ” گالری نور” افتتاح کرد و رسما وارد دنیای جواهرات و تجارت سنگ های قیمتی شد. طراحی این گالری بر عهده مونا فرخ آذری همسر علی دایی بوده است.

بر خلاف مراسم هفته گذشته افتتاحیه فروشگاه ورزشی دایی، به نظر می رسد مهمانان زیادی به مراسم افتتاحیه ” نور ” دعوت نشده بودند.

گالری نور که با توجه به محصولات و خدماتش به نظر می رسد با سرمایه ای عظیم تاسیس شده است، احتمالا اولین تجربه تجاری علی دایی خارج از دنیای ورزش است.

عکس گالری جواهرات دایی و همسرش عکس گالری جواهرات دایی و همسرش عکس گالری جواهرات دایی و همسرش عکس گالری جواهرات دایی و همسرش عکس گالری جواهرات دایی و همسرش:: خبر اینترفر – صبحانه

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.