استخدام جدید دولتی و تکلیف استخدامی های دولت قبل

استخدام دولتی

دستورالعمل جدید استخدام دولتی و تکلیف استخدامی های دولت قبل استخدام در دستگاه‌های دولتی و تعیین تکلیف کسانی که در دولت قبل آزمون استخدامی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، قرار است به‌طور فراگیر و ...

دستورالعمل جدید استخدام دولتی و تکلیف استخدامی های دولت قبل

استخدام در دستگاه‌های دولتی و تعیین تکلیف کسانی که در دولت قبل آزمون استخدامی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، قرار است به‌طور فراگیر و در ۲مقطع زمانی به‌صورت متمرکز انجام شود.
رئیس مركز برنامه‌ریزی و تأمین نیروی انسانی معاونت برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور درخصوص جزئیات دستورالعمل جدید استخدام در دستگاه‌های دولتی و همچنین تعیین تكلیف قبول‌شدگان آزمون‌های استخدامی دولت قبل گفت: پیش‌بینی می‌شود مؤسساتی كه كاملا حرفه‌ای و تخصصی در امر برگزاری آزمون‌ها فعال هستند متولی امر برگزاری این آزمون‌ها شوند.

استقرار این نظام جدید استخدامی عدالت اداری در یك فضای رقابتی سالم فراهم می‌شود و این شیوه جدید امكان جذب نیروهای شایسته را فراهم می‌آورد تا همه كسانی كه داوطلب استخدام هستند در یك سطح قرار بگیرند. جمالی قمی افزود: نیازسنجی‌ها مبتنی بر ساختار سازمانی دستگاه‌ها و مبتنی بر نیازها و قوانینی است كه دستگاه‌ها دارند و در چارچوب الزامات قانونی كه تعریف كرده‌اند به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.

:: خبر شبکه اینترفر – همشهری

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.