۱۶ زخمی در اثر تصادف زنجیره ای ۴۰ خودرو در مشهد

تصادف زنجیره ای

خراسان رضوی – تصادف زنجیره ای ۴۰ خودرو در مشهد جانشین رییس پلیس راه استان خراسان رضوی از تصادف زنجیره ای ۴۰ دستگاه خودرو در بزرگراه شهید شوشتری مشهد خبر داد. سرهنگ یعقوب لطیف سه ...

خراسان رضوی – تصادف زنجیره ای ۴۰ خودرو در مشهد جانشین رییس پلیس راه استان خراسان رضوی از تصادف زنجیره ای ۴۰ دستگاه خودرو در بزرگراه شهید شوشتری مشهد خبر داد.

سرهنگ یعقوب لطیف سه شنبه شب : با توجه به ترافیک سنگین و مه غلیظ و کاهش دید و عدم رعایت فاصله طولی وسائل نقلیه ۴۰ دستگاه خودرو در کیلومترهای سه ، چهار، ۱۲ و ۱۷ بزرگراه شهید شوشتری با یکدیگر برخورد کردند.

وی ادامه داد: گزارشهای ماموران پلیس راه در صحنه حاکی از آن است که بر اثر این تصادفات تنها دو نفر سرنشین دو دستگاه خودرو مجروح و به بیمارستان انتقال یافتند.

در حالی که مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز گفت: بر اثر تصادفات زنجیره ای در محور باغچه به مشهد در محدوده بزرگراه شهید شوشتری ۱۶ نفر زخمی شدند.

دکتر رضا وفایی نژاد اضافه کرد: این زخمی ها که هشت مرد و هشت زن بودند توسط آمبولانس​های اورژانس و هلال احمر به بیمارستان و مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی گفت: حال عمومی این مصدومان خوب و رضایت بخش است و در بیمارستانها تحت درمان قرار دارند

:: خبر شبکه اینترفر – جام آنلاین

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.