فیلم / پرواز پهپاد آر کیو RQ 170 ایرانی + دانلود

تصاویر و فیلم RQ 170 ایران

تصاویر و فیلم منتشر شده از پرواز و مشخصات RQ 170 ایران ( پهپاد جاسوسی آمریکایی ) با اعلام فرمانده نیروی هوا فضای سپاه مبنی بر به پرواز در‌آمدن هواپیمای RQ 170 ایرانی ( پهپاد ...

تصاویر و فیلم منتشر شده از پرواز و مشخصات RQ 170 ایران ( پهپاد جاسوسی آمریکایی )

با اعلام فرمانده نیروی هوا فضای سپاه مبنی بر به پرواز در‌آمدن هواپیمای RQ 170 ایرانی ( پهپاد ایرانی RQ 170 , Iranian UAV ) ، فیلم پرواز و عکس های این هواپیما دیروز منتشر شد.

تصاویر و فیلم RQ 170 ایرانصبح دیروز سردار حاجی‌زاده ضمن اعلام نمایش تصاویر به پرواز درآمدن RQ 170 ایرانی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با دیدن RQ170 ایرانی سکته ناقصشان کامل می‌شود، گفت: از زمان به غنیمت گرفتن هواپیمای RQ 170 آمریکایی تا زمان به پرواز درآمدن RQ 170 ایرانی کمتر از سه سال گذشت و در طی این مدت ده‌ها پروژه تعریف شد که یکی از آن پروژه‌ها ساخت و مهندسی معکوس هواپیمای RQ 170 بود.

تصاویر و فیلم RQ 170 ایران تصاویر و فیلم RQ 170 ایرانفرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه آمریکایی‌ها با دیدن RQ170 ایرانی سکته ناقصشان کامل می‌شود، افزود: تا پایان سال برنامه داریم حداقل ۴ فروند از این نمونه‌ها را بومی کرده و وارد مأموریت هم بشویم، اما اجرای مأموریت‌های انبوه از سال آینده آغاز خواهد شد.

دانلود کنید:

:: خبر شبکه اینترفر – فارس

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.