کارت الکترونیک سلامت” جایگزین دفترچه های بیمه می شود

کارت الکترونیک بیمه سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارت‌های الکترونیک سلامت جایگزین دفترچه‌های بیمه می‌شوند. انوشیروان محسنی بندپی ، با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های وزارت تعاون، کار ...

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارت‌های الکترونیک سلامت جایگزین دفترچه‌های بیمه می‌شوند.

انوشیروان محسنی بندپی ، با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بیمه سلامت ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به بیمه‌شدگان است اظهار داشت: در این زمینه در ۸ ماهه گذشته از سال جاری اقدامات خوبی صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به اجرای طرح بیمه سلامت همگانی و ورود داروهای گران‌قیمت به چتر حمایتی بیمه اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در اجرای طرح تحول سلامت سازمان‌های بیمه‌گر همکاری نزدیک و مطلوب با وزارت بهداشت داشته و دارند گفت: در این زمینه بنا داریم با همکاری سایر دستگاه‌ها به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم.

محسنی بندپی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت جایگزینی کارت‌های الکترونیک سلامت به جای دفترچه‌های بیمه گفت: در این زمینه طرح‌هایی به صورت پایلوت در برخی از استانها در حال اجراست که بنا داریم پس از رفع نقایص، آن را به صورت کشوری اجرا کنیم.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.