هشدار به کاربران / شبکه اجتماعی فیس نما هک شد

فیس نما هک شد

اطلاعات دو میلیون کاربر ایرانی عضو در شبکه اجتماعی فیس نما لو رفت + عکس دیروز یک شبکه اجتماعی محبوب ایرانی (فیس نما  facenama.com ) توسط تعدادی هکر مورد حمله سایبری قرار گرفت، این حمله ...

اطلاعات دو میلیون کاربر ایرانی عضو در شبکه اجتماعی فیس نما لو رفت + عکس

دیروز یک شبکه اجتماعی محبوب ایرانی (فیس نما  facenama.com ) توسط تعدادی هکر مورد حمله سایبری قرار گرفت، این حمله موجب شد تا اطلاعات ۲ میلیون اکانت بر روی اینترنت منتشر شود.

2014-12-31_163541همینک مسئولین فیس نما در حال بررسی وضعیت سرورها هستند ، قرار بود تا ساعت ۱۵ امروز ۱۰ دی اطلاعیه مشکل بوجود آمده بر روی سایت منتشر شود که مهلت اطلاع به متن زیر تغییر یافت.

“پیرو مسئله بوجود آمده شب گذشته بزودی بیانیه تیم فیس نما منتشر می شود”

سخنان هکر در مورد دلیل هک و انتشار اطلاعات:2014-12-31_163621

2014-12-31_163652سایت باشگاه خبرنگاران نیز با انتشار خبر و تصاویر هک نوشت:
فیس نما یک شبکه اجتماعی ایرانی که خود را نسخه باز فیسبوک معرفی می‌کرد. بعد از هک شدن این سایت دقایقی دیتابیس آن بر روی خروجی فیس نما قرار داده شد.

به دلیل نا امن بودن سرورهای ایران این سایت به راحتی هک شد و صفحات فیس نما را با ارور ۴۰۳ روبرو کرد که نشان از حملات هکر بوده است.

شبکه خبری اینترفر تاکید می کند کاربرانی که در فیس نما عضو بوده اند پسورد ایمیل و یا پسوردهای مشابه ای که در فیس نما از آن استفاده نموده اند را تغییر دهند.

اگر رمز ایمیل شما مشابه رمزی است که برای ورود به فیس نما از آن استفاده می کردید همینک رمز شما به همراه ایمیل شما (در زمان ثبت نام به فیس نما داده اید ) در اختیار هکر و یا افراد دیگر قرار دارد؛ سریعا نصب به تغییر رمز ایمیل خود اقدام کنید.

:: فناوری خبر شبکه اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.