آتش سوزی ساختمان ۶ طبقه در خیابان فلسطین تهران

2015-01-18_115701

آتش سوزی ساختمان ۶ طبقه در خیابان فلسطین تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک ساختمان اداری شش طبقه و نجات۲۵ تن از ساکنان خبر داد. خبر ...

آتش سوزی ساختمان ۶ طبقه در خیابان فلسطین تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک ساختمان اداری شش طبقه و نجات۲۵ تن از ساکنان خبر داد.

خبر اینترفر – جلال ملکی در تشریح جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۲:۳۶ دقیقه ظهر امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک ساختمان اداری شش طبقه در خیابان فلسطین مطلع شدند و بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه دو بالابر، یک تشک نجات و یک خودرو حامل تجهیزات تنفسی عازم محل حریق شد.

وی ادامه داد: در طبقه سوم یک ساختمان ۶ طبقه که تمامی واحد‌ها اداری بود این آتش سوزی در یک واحد ۸۰ متری رخ داده که در پی این آتش سوزی دود فراوانی طبقات را فرا گرفته بود و این واحد ۸۰ متری کاملا شعله ور و آتش در حال سرایت به سایر طبقات بود و همچنین ۲۵ تن از ساکنان این ساختمان در میان شعله‌های آتش و دود در وضعیت نامناسبی گرفتار شدند.

ملکی اظهار داشت: آتش نشانان بلافاصله با کمک تجهیزات تنفسی افراد محبوس شده را به پشت بام انتقال دادند و گروه دیگر آتش نشانان مشغول اطفای حریق شدند و موفق شدند پس از یک ساعت آتش سوزی را مهار و ساکنان را با کمک نردبان هیدرولیکی به بیرون از ساختمان منتقل کردند. سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد: مالک این واحد ۸۰ متری از ناحیه پا دچار سوختگی شده بود که توسط تکنیسین‌های اورژانس به صورت سرپایی درمان شد و آتش نشانان نیز پس از تخلیه دود و ایمن سازی محل در ساعت ۱۳:۵۳ دقیقه عملیات را به پایان بردند. به گفته این مقام مسئول در آتش نشانی علت این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

:: خبر اینترفر – مهر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.