کی روش: آرزوی زندگی در ایران / اگر مشکل منم، میروم

2015-02-01_094133

کی روش ؛ سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از مردم ایران بابت حمایت‌شان تشکر می‌کنم و ایران بهترین جایی است که در آن مربی‌گری‌ کرده‌ام.امیدوارم بتوانم بیشتر در ایران بمانم. به گزارش خبر اینترفر ؛ ...

کی روش ؛ سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از مردم ایران بابت حمایت‌شان تشکر می‌کنم و ایران بهترین جایی است که در آن مربی‌گری‌ کرده‌ام.امیدوارم بتوانم بیشتر در ایران بمانم.

به گزارش خبر اینترفر ؛ کارلوس کی‌روش در پایان جلسه‌اش با علی کفاشیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در درجه اول لازم می‌دانم از مردم ایران بابت حمایت‌شان قدردانی کنم و این تشکر من از آنها انتهاناپذیر است. قویاً اعلام می‌کنم حضور من در ایران از بهترین اتفاقات زندگی‌ام بود و آرزو داشتم غیر از کار، حتی در ایران زندگی کنم اما یکسری اتفاقات رخ داد که مطمئناً این آرزو میسر نیست.

وی افزود : با کفاشیان صحبت کردم تا از طریق یک تفاهم دو سویه به همکاری خود با فدراسیون پایان دهم. احساس می‌کنم اگر من مشکل تیم ملی هستم، برای حمایت از این تیم باید بروم. من این تصمیم را در اختیار رییس فدراسیون می‌گذارم و اگر مصلحت برای پیشرفت فوتبال رفتن من است، طی یک تفاهم دو سویه این اتفاق حاصل شود.

کی روش گفت : بهتر این است زمان استراحتی را در نظر بگیریم و تفکرات خود را دوباره مرور کنیم. البته باید شرایط کنونی فدراسیون را مدنظر قرار دهیم. من متأسفم و عذرخواهی می‌کنم از تمام افرادی که به من اعتماد کردند اما گزینه‌ای نداشتم جز اینکه این تصمیم را بگیرم.

خبر اینترفر – yjc

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.