همکاری گوگل با siri /معرفی ۴۰ نرم افزار جدید در Google Now

2015-02-03_034549

معرفی ۴۰ نرم افزار جدید در Google Now و همکاری بیشتر با siri به گزارش فناوری شبکه اینترفر؛ برخی نرم افزار های اندرویدی با Google Now یکی می شوند. کاربران اپل که از Siri استفاده ...

معرفی ۴۰ نرم افزار جدید در Google Now و همکاری بیشتر با siri

به گزارش فناوری شبکه اینترفر؛ برخی نرم افزار های اندرویدی با Google Now یکی می شوند.

کاربران اپل که از Siri استفاده می کنند می توانند از برنامه های AirBnB , Pandora و Lyft در Google Now استفاده کنند. هر یک از این نرم افزار های جدید قابلیت Now card را به جای اعلانیه های هشداری فراهم می کند. مثلا پاندورا پیشنهادهای آهنگ را به صورت Now card موقعی که در مسافرت هستید برای شما می فرستد. مدیر تولید گوگل اعلام کرد که ویژگی Now card از چند هفته بعد در اختیار کاربران قرار می گیرد.هنوز در مورد این که گوگل چه وقت Now را برای iOS آماده می کند اطلاعی نداریم.اپل به این منظور قصد دارد تا API برنامه Siri را توسعه دهد.

کمپانی قصد دارد تا ویژگی های جدیدی را به سیری در iOS اضافه کند که شامل همکاریش با Shazam می باشد.

siri فرمان صوتی ای است که می توانید با نگه داشتن کلید home در آیفون به برخی امکانات و نرم افزارها دسترسی پیدا کنید / این امکان به صورت مشابه در google now گوشی های اندرویدی وجود دارد.

برنامه هایی که با Now همکاری دارند:

AirBnB, Instacart, Pandora, Shazam, Lyft, TripAdvisor, Kayak, eBay, Walgreens, Ford, Waze, Strava, Duolingo, Mint, The Economist, The Guardian, Bellyflop, Coinbase, Redfin, Zillow, Life360, HootSuite, Wattpad, Runtastic, Delivery Hero, Hailo, mytaxi, busuu, ESPN, Housing, Meru Cabs, Shaadi, The Economic Times, CookPad, SmartNews, Suumo, BookMyShow, and Lincoln.

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.