کشف انبار مهمات” تروریست ها در سراوان سیستان

2015-02-14_010005

کشف انبار مهمات” تروریست ها در سراوان سیستان یک منبع آگاه: نیروهای جان برکف اطلاعات یک انبار مهمات و موادمنفجره متعلق به تروریست ها را در شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان کشف کردند. به گزارش ...

کشف انبار مهمات” تروریست ها در سراوان سیستان

یک منبع آگاه: نیروهای جان برکف اطلاعات یک انبار مهمات و موادمنفجره متعلق به تروریست ها را در شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان کشف کردند.

به گزارش خبر اینترفر ؛ این منبع آگاه که خواست نامش در خبر ذکر نشود افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در ادامه عملیات شناسایی و دستگیری عوامل تروریستی در سراوان یک انبار مهمات و مواد منفجره متعلق به این تروریست ها را در حاشیه شهر سراوان کشف کردند.

وی بیان کرد: تلاشگران عرصه امنیت در ادامه عملیات ۱۶ بهمن ماه جاری که منجر به دستگیری شماری از عوامل گروهک تروریستی و مقادیر زیادی مهمات از یک خانه تیمی در آسپیچ سراوان شد، در تحقیقات انجام شده و اعترافات عوامل فریب خورده تروریستی یک محموله موادمنفجره C4 (سی چهار) به وزن بیش از ۲۰۰ کیلوگرم در انباری واقع در حاشیه شهر سراوان را کشف و ضبط کردند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) در عملیات موفقیت آمیز ۱۶ بهمن تعدادی از عوامل گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل را به همراه مقادیر زیادی مهمات و سلاح دستگیر کردند.

پیش از این علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفته بود: با تلاش نیروهای مردمی، اطلاعات، انتظامی و سپاه پاسداران تمامی عاملان ناامنی ها و اقدامات تروریستی هشت سال گذشته استان دستگیر شدند.

علی اصغر میرشکاری معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان نیز از کشف مقادیر زیادی مهمات و موادمنفجره در یک انبار از تروریستها در استان خبر داد و گفت: جزئیات کامل این عملیاتها متعاقبا در گفت وگو با رسانه ها اعلام خواهد شد.

شهرستان سراوان در ۳۳۵ کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

:: خبر اینترفر – تابناک – ایرنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.