توقیف گواهینامه ۵۰۰۰ راننده / طرح نوروزی از ۲۵ اسفند

2015-03-02_020106

به گزارش خبر اینترفر ؛ سردار دکتر اسکندر مومنی گفت: در حال حاضر حدود ۵۰۰۰ راننده در آستانه توقیف شدن گواهینامه رانندگی خود هستند، چراکه مجموع نمره منفی‌شان از عدد ۲۰ عبور کرده و در ...

به گزارش خبر اینترفر ؛ سردار دکتر اسکندر مومنی گفت: در حال حاضر حدود ۵۰۰۰ راننده در آستانه توقیف شدن گواهینامه رانندگی خود هستند، چراکه مجموع نمره منفی‌شان از عدد ۲۰ عبور کرده و در آستانه رسیدن به ۲۵ یا ۳۰ است.

وی همچنین از وجود ۳۲ میلیون گواهینامه در کشور خبر داد و درباره تعداد آن دسته از راننندگانی که بدون اخذ گواهینامه اقدام به رانندگی می کنند نیز گفت: رانندگی بدون گواهینامه در کشور ما بسیار اندک است و در واقع می توان گفت که نسبت آن به تعداد افرادی که با گواهینامه رانندگی می کنند حتی به چند دهم درصد هم نمی رسد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره احتمال اتخاذ سیاست های تشویقی برای بخشش رانندگان متخلف در ایام نوروز نیز اظهارکرد: بخشی از تصمیم گیری درباره سیاست های تنبیهی یا تشویقی تماما بر عهده پلیس نیست و باید در نهادهای مختلف تصویب شود، اما به دنبال این هستیم تا در ایام نوروز برای آن دسته از رانندگانی که تخلفی مرتکب نشده اند سیاست‌های تشویقی را اعمال کنیم.

مومنی همچنین با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس از ۲۵ اسفندماه امسال خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ظرفیت دستگاه های مرتبط حدود ۱۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

:: خبر اینترفر – ایسنا – خبر آنلاین

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.