خبرهای جدید حاکی از پیوستن ۲۲ زن انگلیسی به داعش

2015-03-02_133427

آیا ۲۲ زن انگلیسی به داعش پیوسته‌اند؟ یک مقام ارشد مقابله با تروریسم انگلیس امروز یکشنبه تاکید کرد که طی سال ۲۰۱۴ میلادی، در مجموع ۲۲ زن انگلیسی به گروه تروریستی داعش پیوستند که تنها ...

آیا ۲۲ زن انگلیسی به داعش پیوسته‌اند؟

یک مقام ارشد مقابله با تروریسم انگلیس امروز یکشنبه تاکید کرد که طی سال ۲۰۱۴ میلادی، در مجموع ۲۲ زن انگلیسی به گروه تروریستی داعش پیوستند که تنها ۴ نفر آنها بالاتر از ۲۰ سال سن داشته اند.
به گزارش خبر اینترفر ؛ به نقل از اسپاتنیک، هلن بال هماهنگ کننده ارشد سیاست مقابله با تروریسم انگلیس در مصاحبه با بی بی سی تصریح کرد که طی سال ۲۰۱۴ میلادی در مجموع ۲۲ زن انگلیسی به داعش پیوسته اند که از این تعداد ۱۸ نفر کمتر از ۲۰ سال سن داشته اند.

وی افزود: زمانی که می گویم این افراد جوان بوده اند، منظورم این است که غیر از ۴ نفر از آنها بقیه ۲۰ سال یا کمتر سن داشته اند.

این مقام ارشد انگلیسی در ادامه گفت: حداقل ۵ نفر از این زنان بین ۱۵ و ۱۶ سال سن دارند و مشکل مربوط به پیوستن زنان انگلیسی به داعش به شدت رو به افزایش است.

اظهارات این مقام مقابله با تروریسم انگلیس در حالی است که تصاویر تازه نشان می دهد که ظاهرا ۳ دختر دانش آموز ناپدید شده در انگلیس در یک اتوبوس در مرز ترکیه در حال ورود به سوریه دیده شده اند.

این ۳ دختر اواسط فوریه با پروازی به استانبول پرواز کردند. به نظر می رسد که این دختران با ورود به خاک سوریه به گروه تروریستی داعش پیوسته اند.

بر اساس اعلام پلیس انگلیس، تاکنون بیش از ۶۰ زن بریتانیایی برای پیوستن به گروه های تندرو به سوریه رفته اند.

:: خبر اینترفر – تسنیم – سراج ۲۴

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.