جشن عید نوروز در کره جنوبی با حضور یانگوم + عکس

2015-03-26_234409

 جشن عید نوروز در کره جنوبی با حضور یانگوم + عکس جشن بزرگ نوروز ۱۳۹۴ به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی، در تاریخ ۲ فروردین (۲۲ مارس ۲۰۱۵) در یکی از تالارهای ...

 جشن عید نوروز در کره جنوبی با حضور یانگوم + عکس

جشن بزرگ نوروز ۱۳۹۴ به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی، در تاریخ ۲ فروردین (۲۲ مارس ۲۰۱۵) در یکی از تالارهای شهر سئول برگزار شد

به گزارش خبر اینترفر ؛ در این جشن علاوه بر ایرانیان مقیم شهر سئول، دیگر هموطنان عزیز مقیم سایر شهرهای كره جنوبي مانند دگو، دیجون، بوسان و … نیز حضور داشتند.

این مراسم یک میهمان ویژه داشت. خانم لی یونگ آئه (یانگوم) هنرپیشه معروف کره‌ای که نقش آفرینی ایشان در سریال جواهری در قصر در نقش خانم یانگوم (دژاگم) موجب شهرت او در میان ایرانیان شد در این مراسم حاضر که مورد استقبال گرم حضار قرار گرفت.

2015-03-26_233640اجرای موسیقی سنتی ایرانی توسط دانشجویان ایرانی مقیم، سرودخوانی و اجرای نمایش توسط دانش آموزان ایرانی، خواندن اشعار فارسی توسط دانشجویان بخش زبان فارسی و ایران شناسی دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک از دیگر بخش های برنامه امسال بود.

نمایشگاه عکس از امکان دیدنی ایران و همچنین برپایی غرفه صنایع دستی در ورودی سالن نیز روحیه و حس خاصی را به شرکت کنندگان بخشید . از همه شرکت کنندگان در این مراسم جشن با غذای ایرانی پذیرایی بعمل آمد.

روزنامه‌ها و سایت‌های اینترنتی کره‌جنوبی خبر زیر را در خصوص حضور خانم لی یونگ آئه در برنامه جشن نوروز سفارت ایران در کره جنوبی منتشر نموده‌اند.

خبر حضور لی یونگ آئه در روزنامه های کره جنوبی

لی یونگ آئه هنرپیشه کره‌ای به دعوت سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول در مراسم نوروز شرکت كرد.

خانم لی یونگ آئه در بعد از ظهر ۲۲ مارس در سالنی در منطقه سا چا – پان پو در مراسم رسمی نوروز شرکت كرد. در این مراسم آقای حسن طاهریان سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمع حدود ۵۰۰ نفر از ایرانیان سخنانی در خصوص نوروز ایراد و سپس اظهار داشت ما در این مراسم از خانم یانگوم دعوت بعمل آوردیم و از اینکه ایشان در این مراسم شرکت کرده اند تشکر كرد.

سفیر ایران در ادامه اظهار داشت ایشان در ایران بسیار مشهور هستند. خانم یانگوم بدون محافظ در این مراسم شرکت كرد. شرکت کنندگان در این مراسم با شعف و خوشحالی فراوان از او بسیار استقبال به عمل آوردند.

سفیر ایران ساعت ارزنده که صنایع دستی ارزشمند ایرانی می‌باشد را به عنوان هدیه به خانم یانگوم تقدیم و همچنین هدیه‌ای نیز برای همسر ایشان در نظر گرفته بودند. خانم یانگوم نیز هدیه خود را که لوازم آرایش برند شخصی می‌باشد را هدیه داده‌اند.

خانم یانگوم در این مراسم با شرکت کنندگان عکس گرفته است. خانم یانگوم اظهار داشته است این مراسم یک مراسم باستانی و صمیمی است و به محافظ احتیاجی ندارد. ایشان در فیلم یانگوم که در ۲۰۰۶ در ایران به نمایش در آمد توانست طرفداران بسیاری پیدا کند.

:: خبر اینترفر

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.