عیدی به هواداران استقلال / حفظ فاصله از پرسپولیس

2015-03-30_010606

عیدی به هواداران استقلال / حفظ فاصله از پرسپولیس   بهرام افشارزاده شب عیدی توانست مقداری دلار تهیه کند و مانع از کسر ۶ امتیاز از تیمش شود. به گزارش خبر اینترفر؛ بهرام افشارزاده مدیرباشگاه ...

عیدی به هواداران استقلال / حفظ فاصله از پرسپولیس

 

بهرام افشارزاده شب عیدی توانست مقداری دلار تهیه کند و مانع از کسر ۶ امتیاز از تیمش شود.
به گزارش خبر اینترفر؛ بهرام افشارزاده مدیرباشگاه استقلال سرانجام توانست با مدیر برنامه های رودریگو توزی به توافقی برسد که خطر کسر امتیاز را از این تیم دور می کند.

افشارزاده بعد از امضای تفاهم نامه جدید با این میراث به جا مانده از مدیریت قبلی که پرونده ای باز و در آستانه کسر امتیاز از استقلال در فیفا دارد گفت:«خدا را شکر تقریبا ماجرای توزی رو به حل شدن است. از روز اول عید درگیر این پرونده بودم. کلی گشتیم و تلاش کردیم تا پولی جور کنیم و بدهیم. الان هم با کمک مدیر برنامه های بازیکن برزیلی توانستیم به توافق برسیم و فکر می کنم در چند روز آینده این مشکل حل شود. ما مسیر سختی داشتیم چون باید در دل بی پولی به توافق خوبی می رسیدیم و مانع از کسر ۶ امتیاز از تیم مان می شدیم.

با همه مشکلاتی که داریم الان در کورس قهرمانی هستیم اما کسر این امتیازها دیگر شرایط را به هم می ریخت و می بردمان به میانه های جدول.» استقلال فعلا ۴۱ امتیاز دارد اما کسر ۶ امتیاز از آنها ، می رساند شان به ۳۵ امتیاز و می رفتند روی پله هفتم جدول ، جایی که اگرچه همچنان فاصله ای ۸ امتیازی میان آنها و پرسپولیس ایجاد می کرد اما از کورس قهرمانی خارج شان می کرد. تیمی که سال قبل هم به آسیا نرفته بود اگر امسال هم سهمیه آسیا نگیرد ، با بحران روبرو می شود. حالا افشارزاده حل این پرونده را عیدی خود به هواداران تیم می داند. کاری که برایش زحمت زیادی کشیده است.

:: خبر اینترفر / خبر آنلاین

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.