گفتگو با صادقی بازیگر نقش اصلی سریال «فوق سری»

2015-03-30_144153

بازیگر نقش اصلی سریال نوروزی «فوق سری» از همکاری با مهدی فخیم‌زاده اظهار رضایت کرد و گفت: کارهای آقای فخیم‌زاده همیشه با چالش همراه است و این برای من لذت‌بخش است. گفتگو با صادقی بازیگر ...

بازیگر نقش اصلی سریال نوروزی «فوق سری» از همکاری با مهدی فخیم‌زاده اظهار رضایت کرد و گفت: کارهای آقای فخیم‌زاده همیشه با چالش همراه است و این برای من لذت‌بخش است.

گفتگو با صادقی بازیگر نقش اصلی سریال «فوق سری»

به گزارش خبر اینترفر، محمدصادقی – بازیگر نقش مجید باستان در سریال پلیسی «فوق سری» – با اشاره به این‌که در سریال مهدی فخیم‌زاده ایفاگر نقشی ضد قهرمان است، درباره‌ی قصه‌ی این سریال، گفت: این مجموعه داستان بدیعی است که موقعیت‌های نو توأم با طنز را به تصویر می‌کشد و فکر می‌کنم چیدمان بازیگران در این کار ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار کرده است. قصه سریال «فوق سری» درباره‌ی عملیات محرمانه‌ای است که فقط پنج نفر در ناجا از آن اطلاع دارند.

2015-03-30_143311وی سپس تأکید کرد: سریال «فوق سری» کمدی صرف نیست، بلکه طنز موقعیت است و دلیلش هم این است که سریال داستانی پلیسی دارد و مانند سایر آثار آقای فخیم‌زاده که رگه‌های طنز در کارهایش دیدیه می‌شود، «فوق سری» هم دارای چنین فضایی است.

بازیگر سریال «فوق سری» در بخشی دیگر از صحبت‌هایش اظهار کرد: حضور من در روند سریال نسبت به سایر بازیگران کم‌رنگ‌تر است، چون بازی‌ام از قسمت سوم یا چهارم شروع می‌شود، اما از نیمه‌های سریال حضورم در داستان پر رنگ‌تر و تأثیرگذارتر می‌شود.

صادقی سپس درباره موفقیت سریال «فوق سری» در زمینه جذب مخاطبان در نوروز ۹۴ بیان کرد: به‌نظر می‌رسد مردم قصه را دوست دارند و از آنجایی که سریال «فوق سری» داستان خیلی خوبی دارد و من فکر می‌کنم قصه خوب این سریال و همچنین بازی خوب بازیگرانش بتواند بینندگان را در نوروز راضی نگه دارد.

2015-03-30_143203او در زمینه همکاری با مهدی فخیم‌زاده نیز توضیح داد: با آقای فخیم‌زاده کارهای متعددی انجام داده‌ام، اما باید با قاطعیت بگویم که کارهای ایشان همیشه همراه با چالش است، چراکه کاراکتری که من در کارهای آقای فخیم‌زاده بازی می‌کنم با محمد صادقی خیلی فاصله دارد و این طبعا چالشی را برای من بازیگر ایجاد می‌کند و من نیز از این چالش خیلی لذت می‌برم، چراکه به علت دوری از خودم کار بیشتری می‌برد و توان و طبیعتا انرژی بیشتری را هم می‌طلبد، ولی یکی از نکات برجسته و اصلی کار کردن برای آقای فخیم‌زاده همین حضور در چالش‌ها و بازی در نقشی است که با شما فاصله دارد.

وی معتقد است: مهدی فخیم‌زاده در کارهایش دقت زیادی به کار می‌بندد و طبعا وقتی کارگردانی در کارش دقت بیشتری دارد حتما از سوی مخاطبان دیده خواهد شد.

او به کارهای جدیدش در تلویزیون نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بی‌قرار ۲» به کارگردانی فلورا سام و تهیه‌کنندگی مجید اوجی هستم.

سریال «فوق سری» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول روی آنتن می‌رود. مهدی فخیم‌زاده، حبیب دهقان­‌نسب، بیوک میرزایی، فریبا کوثری، شقایق فراهانی، رامین راستاد، امیرمحمد زند، مهدی کاسه‌ساز، گلناز خالصی، حمید قلی‌خانی، رانا قیصرنژاد، مهدی محمودی­‌نژاد، حکیمه وثاقتی، ساناز بندانی و محمد صادقی از بازیگران نقش اصلی این مجموعه پلیسی هستند.

:: خبر اینترفر – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.