بلک بری؛ شرکتی که هم آخر است هم اول !

2015-04-07_165533

بلک بری؛ شرکتی که هم آخر است هم اول ! شرکت کانادایی بلک‌بری Blackberry موفق شد در یک نظرسنجی جامع بتواند امتیازهای بسیار خوبی از کاربران را کسب کرده و عنوان بیشترین میزان رشد سالانه ...

بلک بری؛ شرکتی که هم آخر است هم اول !

شرکت کانادایی بلک‌بری Blackberry موفق شد در یک نظرسنجی جامع بتواند امتیازهای بسیار خوبی از کاربران را کسب کرده و عنوان بیشترین میزان رشد سالانه کیفیت و خدمات را از مشتریان آمریکای شمالی کسب کند.

به گزارش خبر اینترفر از crackberry ، شرکت بلک‌بری در طول چند سال گذشته در رقابت با اندروید و iOS با یک بحران تمام عیار روبرو شده است و حتی در طول سال گذشته بارها شایعاتی مبنی بر فروش این شرکت به سایر کمپانی‌ها و یا حتی از هم پاشیدن بلک‌بری به گوش می‌رسید ولی هیچ‌یک از این موارد عملی نشد و بلک‌بری به‌تدریج روند صعودی را تجربه کرد.

البته این روند صعودی به‌هیچ عنوان حتی یک دهم درصد از جایگاه سابق این شرکت را نیز دربر نخواهد گرفت ولی همین میزان تغییر نیز از نظر کاربران تلفن‌های همراه در آمریکای شمال کافی بوده است تا این کمپانی را به‌عنوان شرکتی که بالاترین رشد در زمینه تلفن همراه را داشته است انتخاب کنند.

در یک نظرسنجی جامع از کاربران سوالاتی درباره کیفیت محصولات، کیفیت خدمات، نوع سرویس‌دهی و موارد بسیار دیگر پرسیده شد و هر یک از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی‌ها می‌بایست در پاسخ‌های خود به هر یک از ۷ کمپانی موجود در لیست، امتیازی بین ۰ تا ۱۰ می‌دادند.
در این نظر سنجی در بین ۷ شرکت، بلک‌بری عنوان هفتم را کسب کرد ولی در مقایسه نتایج با آمار سال گذشته، بیشترین رشد در میان تمامی شرکت‌ها به بلک‌بری اختصاص یافت زیرا این شرکت موفق شده بود در این نظرسنجی اختلاف خود با سایر شرکت‌ها را کاهش بدهد.

به‌نظر می‌رسد که خطر ورشکستگی و یا انحلال از سر بلک‌بری گذشته باشد ولی هنوز نمی‌توان این شرکت را در حاشیه امنیت دید، هزچند که مسیر پیش رو برای این غول کانادایی اندکی روشن‌تر از سال ۲۰۱۴ است.

:: خبر اینترفر / ایتنا / شماران سیستم

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.