زمان جدید پخش و تکرار آقای گزارشگر شبکه ۳ در سال ۹۴

xf8odwb6

سری جدید و دوم رقابت جذاب آقای گزارشگر شبکه سه که با شرکت ۴۰۰۰ متقاضی در سال ۹۴ برگزار می شود کاریست از گروه ورزش شبکه سه که اجرای آن را محمدرضا احمدی و محمدحسین ...

سری جدید و دوم رقابت جذاب آقای گزارشگر شبکه سه که با شرکت ۴۰۰۰ متقاضی در سال ۹۴ برگزار می شود کاریست از گروه ورزش شبکه سه که اجرای آن را محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی به عهده دارند.

زمان جدید پخش و تکرار آقای گزارشگر شبکه ۳ در سال ۹۴

به گزارش خبر اینترفر ؛ مسابقه آقای گزارشگر به تهیه‌کنندگی محمد کاشانی با تغییرات ساختاری و محتوایی نسبت به سری نخست در ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ ای درایام نوروز ۹۴ و از ۵ فروردین از شبکه سه به نمایش در آمد.
ساعت پخش این آقای گزارشگر در ایام نوروز هر روز ساعت ۲۰:۰۰ و تکرار روز بعد ساعت ۹:۲۵ صبح بود که از ۱۵ فروردین این زمان هر شب ساعت ۲۲:۲۰ و تکرار روز بعد ساعت ۱۰:۴۵ صبح خواهد بود.

از عواملی که در ساخت این برنامه همکاری دارند می‌توان به کارگردان هنری و تدوین کیوان اسلامی، کارگردان تلویزیونی مهرداد طاهری، طراح نور مسعود رجبیان، مدیر تولید پوریا عطابخشی،گزارشگر نیما تاجیک،تصویربرداران محسن نجفی، داوود بازرگانی، فرهاد لسانی، امین سعیدی و بهزاد طیبی، آهنگساز سپهر عباسی، طراح گرافیگ محمد لطفعلی و طراح سوالات مهدی احمدی و محمد قاضی‌ زاده اشاره کرد.

:: خبر شبکه اینترفر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.