PHP و NET. محبوب ترین زبان برنامه نویسی در آمریکا

2015-04-07_171230

تنها در یک ایالت از آمریکا Python محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی محسوب می‌شود و آن هم ویومینگ است. به گزارش‌ فناوری خبر اینترفر، مرکز Experts Exchange به تازگی مطالعه‌ای را برای مشخص کردن محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی ...

تنها در یک ایالت از آمریکا Python محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی محسوب می‌شود و آن هم ویومینگ است.

به گزارش‌ فناوری خبر اینترفر، مرکز Experts Exchange به تازگی مطالعه‌ای را برای مشخص کردن محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در هر یک از ایالات آمریکا انجام داد و در پایان مشخص شد PHP و NET. بیشتر از دیگر پلتفورم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

داده‌های مرکز Experts Exchange برای انجام بررسی مذکور به کمک بیش از ۵۰۰ هزار کارشناس و متخصص فناوری جمع‌آوری شده است. آنها سوالات خود را بین ژوئن تا اکتبر ۲۰۱۴ مبتنی بر آدرس‌های IP از کاربران پرسیدند.

2015-04-07_171550در پایان این بررسی مشخص شد غالب افرادی که در سطح «کارشناس» طبقه‌بندی می‌شوند اعلام کردند که PHP کاربردی‌ترین زبان برنامه‌نویسی برای آنها بوده است.

این بررسی همچنان نشان داد سرعت افزایش محبوبیت NET. مایکروسافت بیشتر از محصولات مشابه است و پیش‌بینی می‌شود سال آینده این زبان برنامه‌نویسی رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

کارشناسان دریافتند PHP بیشترین محبوبیت را بین توسعه‌دهندگان وب داشته است و بسیاری از برنامه‌نویسان نرم‌افزاری تمایلی به استفاده از آن ندارند.

به صورت مشابه، استاندارد NET. مایکروسافت برای آن دسته از افرادی محبوب است که به تازگی حرفه برنامه‌نویسی را آغاز کرده‌اند و ابزارهای کاربردی را مبتنی بر پلتفورم‌های مایکروسافت می‌سازند. این استاندارد همچنین برای افرادی که در سازمان‌ها برنامه‌نویسی می‌کنند بسیار محبوب است.

:: خبر اینترفر – رایورز – تک

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.