درخشش براوو دروازه بان بارسلونا در مقابل بازیکنان والنسیا

2015-04-18_234212

درخشش براوو دروازه بان بارسلونا در مقابل بازیکنان والنسیا بارسلونا با درخشش دروازه بان خود موفق شد والنسیا را در دیداری سخت شکست دهد. به گزارش خبر اینترفر ، در ادامه رقابت های لیگا بارسلونا ...

درخشش براوو دروازه بان بارسلونا در مقابل بازیکنان والنسیا

بارسلونا با درخشش دروازه بان خود موفق شد والنسیا را در دیداری سخت شکست دهد.
به گزارش خبر اینترفر ، در ادامه رقابت های لیگا بارسلونا موفق شد با دو گل والنسیا را شکست دهد تا همچنان موقعیت خود را در صدر جدول حفظ کند.

بارسلونا که بازی رفت را با گل دقیقه ۹۳ بوسکتس به نفع خود پایان داده بود در بازی برگشت با گل دقیقه یک سوارز و دقیقه ۹۳ مسی برابر والنسیا به برتری دست یافت. نیمه نخست با یک غافلگیری همراه بود و لیونل مسی با یکی دیگر از حرکات سریع خود پایه گذار گل لوئیز سوارز آماده شد، اما پس از این گل و برخلاف انتظار بازی با پرس بی اندازه شدید بازیکنان والنسیا همراه بود و آن ها با ارائه یک بازی فوق العاده تهاجمی شانس های گلزنی فراوانی را بر روی دروازه براوو خلق کردند که در مهم ترین آن ها می توان به برخورد مشکوک جرارد پیکه با آلکاسر اشاره کرد که با اعلام پنالتی از سوی خوزه گونزالس دنی پارخو پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و کلودیو براوو با واکنش مناسب خود توانست توپ را به طور کامل در اختیار بگیرد.

در ادامه در حالی که همه منتظر شنیدن سوت پایانی بازی بودند این لیونل مسی بود که برخلاف جریان بازی گلزنی کرد تا این دیدار با برتری ۲ بر صفر بارسلونا به پایان برسد.

:: خبر اینترفر – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.