آغاز مسابقات «فرمول یک ۱ بحرین» و اعتراضات مردم

2015-04-19_005447

آغاز مسابقات «فرمول یک ۱ بحرین» و اعتراضات مردم تظاهرات اعتراض آمیز ملت بحرین در مخالفت با برگزاری مسابقات «فرمول یک» در کشورشان بعد از ظهر دیروز از سر گرفته شد. به گزارش خبر اینترفر ...

آغاز مسابقات «فرمول یک ۱ بحرین» و اعتراضات مردم

تظاهرات اعتراض آمیز ملت بحرین در مخالفت با برگزاری مسابقات «فرمول یک» در کشورشان بعد از ظهر دیروز از سر گرفته شد.

به گزارش خبر اینترفر ، مردم منطقه «الجفیر» بحرین بعد از ظهر شنبه (دیروز) با برگزاری تظاهرات گسترده‌ای تحت شعار «فرمول خون را متوقف کنید»، مخالفت خود با برگزاری مسابقات ورزشی «فرمول یک» در کشورشان را بار دیگر اعلام کردند.

2015-04-19_010906به گزارش وبگاه خبری «جمعیت العمل الاسلامی» بحرین، پس از برگزاری تظاهرات اعتراضی ملت بحرین در روز گذشته در مخالفت با برگزاری مسابقات فرمول یک، بعد از ظهر شنبه نیز این تظاهرات از سر گرفته شد.

از طرفی دیگر ملت بحرین دیروز نیز در اعتراض به رویکرد تخریبی دولت منامه در تخریب مساجد، نماز ظهر و عصر خود را در مسجد «عین رستان» واقع در منطقه «عالی» اقامه کردند. این مسجد در سال ۲۰۱۱ توسط دولت بحرین تخریب شده و همچنان از بازسازی آن امتناع می‌کند.

2015-04-19_010633از طرفی دیگر شماری از انقلابیون ۱۴ فوریه در اعتراض به عدم توجه دولت به خواسته‌های مردم در لغو مسابقات فرمول یک، اقدام به آتش زدن لاستیک خودرو در برخی از خیابان‌های شهرک «کرزکان» کردند.

2015-04-19_010823قرار است بحرینی‌ها عصر امروز در شهرک البلاد القدیم، منطقه الدیه و شمار دیگری از مناطق این مجمع الجزایر تظاهرات کنند. این فعالیت‌های انقلابی در اعتراض به برگزاری مسابقات فرمول یک و تاکید بر لزوم آزادی شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق و سایر رهبران دربند نظام «آل خلیفه» صورت می‌گیرند.

مسابقات فرمول یک روز گذشته در میان تظاهرات گسترده‌ بحرینی‌ها در همه مناطق این کشور و تحت تدابیر شدید امنیتی آغاز شده بود.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.