پلیس، پیگیر مسمومیت افراد با شربت تقلبی در کهگیلویه

2015-04-19_000834

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد (سردار غلام زاده) از آغاز عملیات پلیسی با تشکیل تیمی ویژه برای شناسایی عاملان و مسببان اصلی مسمومیت های اخیر در این استان خبر داد. پلیس، پیگیر مسمومیت افراد با ...

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد (سردار غلام زاده) از آغاز عملیات پلیسی با تشکیل تیمی ویژه برای شناسایی عاملان و مسببان اصلی مسمومیت های اخیر در این استان خبر داد.

پلیس، پیگیر مسمومیت افراد با شربت تقلبی در کهگیلویه

به گزارش خبر اینترفر ، سردار غلام عباس غلامزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد افزود: بر اساس مستندات بدست آمده و اظهارات برخی شاهدان، عامل و مسبب سه مورد مسمومیت در شهرهای مختلف استان یک شخص است.

وی با بیان اینکه تصاویری از فرد مظنون نیز بدست آمده، افزود: شناسایی افراد پشت صحنه این حادثه نیز با قاطعیت در دستور پلیس قرار گرفته است.

سردار غلام زاده بر هوشیاری و همکاری بیش از پیش مردم با پلیس در زمینه بروز چنین حوادثی تاکید کرد و افزود: مردم در صورت کوچکترین اقدام مشکوکی مورد را به پلیس گزارش دهند.

در هفته گذشته فرد یا افرادی با توزیع شربت تقلبی اقدام به مسموم کردن ۱۸ نفر در شهرهای گرمسیری کهگیلویه وبویراحمد شامل دهدشت، چرام و گچساران کردند.

۱۰ نفر از آنها در تاریخ ۲۵ فروردین در شهرهای چرام و دهدشت و هشت زائر نیز صبح روز جمعه ۲۸ فروردین در مرقد مطهر بی بی حکیمه (س) گچساران با نوشیدن شربت مسموم شدند.

بر اساس اظهارات رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز شربت های تقلبی توزیع شده بین مردم آلوده به مواد مخدر بوده است.

رضا چمن افزود: بررسی های انجام شده در درمان افراد مسموم شده نشان می دهد که این شربت ها تقلبی و با اهداف خاصی در بین مردم توزیع شده است.

وی بیان کرد: نمونه آزمایش های مربوط به این بیماران نیز برای بررسی های بیشتر به آزمایشگاه های تهران و اصفهان ارسال شده است.

:: خبر اینترفر – تابناک – ایرنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.