تصادف مرگبار «حمیدرضا كمالی» قهرمان اتومبیلرانی با BMW

2015-04-21_004840

بامداد ۳۱ فروردین راننده‌های ۲خودروی پورشه و بی‌ام و که با سرعت بالا در حال حرکت بودند حوادث مرگباری آفریدند که در آن ۵ نفر از جمله “حمیدرضا كمالی” قهرمان مسابقات سرعت اتومبیلرانی كلاس آزاد ...

بامداد ۳۱ فروردین راننده‌های ۲خودروی پورشه و بی‌ام و که با سرعت بالا در حال حرکت بودند حوادث مرگباری آفریدند که در آن ۵ نفر از جمله “حمیدرضا كمالی” قهرمان مسابقات سرعت اتومبیلرانی كلاس آزاد جان باختند.

اولین حادثه نخستین دقایق بامداد دیروز در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت روی پل یادگار امام رخ داد. حمیدرضا كمالی، قهرمان مسابقات سرعت اتومبیلرانی كلاس آزاد كشور همراه ۳نفر از دوستانش سوار بر خودروی بی‌ام‌و در حال بازگشت به خانه‌اش در كرج بود كه این حادثه مرگبار رقم خورد.

تصاویر تصادف مرگبار «حمیدرضا كمالی» قهرمان اتومبیلرانی با BMW
2015-04-21_004956

سید جلال ملكی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: در بررسی‌ها معلوم شد خودروی بی‌ام و كروك با ۴سرنشین مرد در حال حركت بوده كه ناگهان از مسیر خود منحرف و پس از برخورد با گاردریل‌های وسط بزرگراه متوقف شد.

ملكی گفت: شدت این حادثه به حدی بود كه خودروكاملا متلاشی شدو ۲نفر از سرنشینان آن به بیرون پرتاب شدند كه یكی از آنها به پایین پل یادگار امام در لاین كندرو افتاد.

۲نفر از آنها داخل خودرو گرفتار شده بودند كه آتش‌نشانان بلافاصله وارد عمل شدند و با استفاده از تجهیزات اقدام به برش قطعات خودرو كرده و ۲سرنشین را از داخل كابین خارج كردند. ملكی گفت: در این حادثه ۲نفر جان خود را از دست دادند. در همین حال حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: ۲نفر نیز مجروح شدند كه به بیمارستان حضرت رسول منتقل شدند اما یكی از آنها دقایقی پس از انتقال به بیمارستان به‌علت شدت جراحات جان باخت و آمار قربانیان به عدد ۳ رسید.

تصاویر تصادف مرگبار «حمیدرضا كمالی» قهرمان اتومبیلرانی با BMW
2015-04-21_004948

فیلم / لحظه تصادف بی ام و BMW در بزرگراه همت تهران

سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران نیز درخصوص علت این حادثه گفت: كارشناسان علت حادثه را بی‌احتیاطی راننده بی‌ام‌و به‌علت بی‌توجهی به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه اعلام كردند. در همین حال امیرحسین پورسینا دبیرفنی مجله ماشین كه از دوستان حمید كمالی قهرمان مسابقات سرعت اتومبیلرانی كلاس آزاد است به گفت: حمید ۱۰سال بود كه در پیست اتومبیلرانی بود و مقام قهرمانی استان البرز، تهران وكشوری داشت.

وی همچنین قهرمان سرعت دریفت (مسابقات حركات نمایشی با اتومبیل) در تهران و البرز بود. وی گفت: حمید عاشق رانندگی بود و مهارت خاصی در این خصوص داشت برای همین هنوز مرگ او را نه‌تنها من بلكه هیچ‌كس نمی‌تواند باور كند. وی افزود: حمید شب حادثه راننده بود و اتفاقا خودرو هم متعلق به‌خودش بود. آن شب همراه دوستانش به منزلشان در كرج می‌رفتند كه متأسفانه در بین راه دچار حادثه شدند.

مرگ زن و مرد پورشه‌سوار

حادثه دوم ساعت ۴:۵۰ بامداد دیروز در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به پل صدر رخ داد. در این حادثه زن ۲۰ساله‌ای راننده پورشه مدل ۲۰۱۵بود و پسر ۲۱ساله‌ای در صندلی جلو نشسته بود. عباسی مدیرروابط عمومی اورژانس تهران گفت: به گفته شاهدان این خودرو از مسیر اصلی منحرف شده و با درختان حاشیه خیابان برخورد كرده بود. در این حادثه زن جوان در دم فوت كرد و پسرجوان كه حال وخیمی داشت به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد. با وجود تلاش پزشكان پسرجوان نیز به‌دلیل شدت جراحت جان باخت. در همین حال سرهنگ عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه مرگبار را نبستن كمربند ایمنی سرنشینان، بی‌توجهی به جلو از سوی راننده و تخطی از سرعت مجاز دانست.

شایعات عجیب

حادثه تلخی كه بامداد دیروز برای سرنشینان ۲خودروی پورشه و ب‌ام‌و رخ داد، ساعاتی بعد شایعاتی را هم به‌دنبال داشت؛ شایعاتی كه خیلی زود تكذیب شد. یكی از شایعات از حضور پسر امیر قلعه‌نویی در خودروی پورشه‌ای كه تصادف كرده بود، حكایت داشت. بعد از انتشار این شایعه در شبكه‌های اجتماعی، هوتن قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا در این‌باره گفت: چند روز پیش پورشه زردرنگم را به فردی فروختم كه متأسفانه او با این ماشین دچار حادثه شد و فوت كرد.

دومین شایعه‌ای كه به سرعت در سایت‌ها و شبكه‌های مجازی پیچید از مرگ یكی از مجریان معروف صدا و سیما حكایت داشت. عده‌ای از كشته‌شدن فرزاد حسنی در تصادفی مرگبار می‌گفتند حال آنكه این شایعه نیز خیلی زود تكذیب شد. فریبرز گلبن، تهیه‌كننده برنامه «موسیقی من» گفت: خبر فوت فرزاد حسنی دروغ است و به‌طور كامل این خبر را تكذیب می‌كنم.

:: خبر اینترفر – همشهری

5/ 0.00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.