تصاویر تصادف پورشه «هوتن قلعه نویی» / مرگ ۲ تن

62334

تصاویری از تصادف مرگبار پورشه هوتن قلعه‌‌نویی درباره تصادف سنگین صبح روز ۳۱ فروردین محمد هوتن پسر امیرقلعه‌نویی سرمربی استقلال در برخی از سایت‌های خبری مطرح شد که در تعدادی از این خبر‌ها حتی خبر فوت ...

تصاویری از تصادف مرگبار پورشه هوتن قلعه‌‌نویی

درباره تصادف سنگین صبح روز ۳۱ فروردین محمد هوتن پسر امیرقلعه‌نویی سرمربی استقلال در برخی از سایت‌های خبری مطرح شد که در تعدادی از این خبر‌ها حتی خبر فوت پسر قلعه‌نویی در اثر این تصادف هم دیده می‌شد. با این حال محمد هوتن قلعه‌نویی این شایعه را رد کرد.

هوتن قلعه‌نویی گفت: فرد فوت شده با پورشه زرد رنگ دوست صمیمی‌ام بود، در سانحه حضور نداشتم و خبر فوتم شایعه است، خیلی‌ها هنوز فکر می‌‌کنند آن پورشه زرد رنگ مال من است.

پسر سرمربی استقلال افزود: «ماشینی که تصادف کرده مدتی قبل برای من بود که آن را به دوست صمیمی‌ام فروخته بودم اما از آنجایی که خیلی‌ها می‌دانستند آن ماشین متعلق به من بوده،‌ تصور کردند من در این تصادف بوده‌ام.»

این حادثه ساعت ۴:۵۰ بامداد ۳۱ فروردین در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به پل صدر رخ داد. در این حادثه زن ۲۰ ساله‌ای راننده پورشه مدل ۲۰۱۵بود و پسر ۲۱ساله‌ای در صندلی جلو نشسته بود. این خودرو با انحراف از مسیر با درختان حاشیه خیابان برخورد كرده و زن جوان در دم فوت كرد و پسرجوان كه حال وخیمی داشت به بیمارستان شهدای تجریش منتقل و به‌دلیل شدت جراحت جان باخت.

عکس تصادف پورشه «هوتن قلعه نویی» / مرگ 2 تن عکس تصادف پورشه «هوتن قلعه نویی» / مرگ 2 تن عکس تصادف پورشه «هوتن قلعه نویی» / مرگ 2 تن تصادف پورشه «هوتن قلعه نویی» عکس تصادف پورشه «هوتن قلعه نویی» / مرگ 2 تن

:: خبر شبکه اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.