خبر کشته شدن «فرزاد حسنی» در تصادف تکذیب شد

2015-04-21_151218

خبر فوت فرزاد حسنی دروغ است و به طور کامل این خبر را تکذیب شد. سرپرست پلیس‌راه استان سمنان مرگ «فرزاد حسنی» مجری شناخته شده تلویزیون در یکی از محورهای این استان در اثر تصادف ...

خبر فوت فرزاد حسنی دروغ است و به طور کامل این خبر را تکذیب شد.
سرپرست پلیس‌راه استان سمنان مرگ «فرزاد حسنی» مجری شناخته شده تلویزیون در یکی از محورهای این استان در اثر تصادف را تکذیب کرد.

کشته شدن «فرزاد حسنی» در تصادف تکذیب شد

به گزارش خبر اینترفر ؛ سرهنگ حسن خسروجردی – منطقه‌ی سمنان، اظهارکرد: چنین سانحه رانندگی در هیچکدام از محورهای این استان روی نداده و هیچ خبری دال بر مرگ این مجری تلویزیون در جاده‌های این استان گزارش نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود این تصادف در حوالی روستای امام‌آباد دامغان روی داده گفت: خوشبختانه چنین تصادفی با ویژگی‌هایی که مطرح شده نه تنها در امام‌آباد دامغان بلکه در هیچکدام از محورهای استان سمنان رخ نداده است.

همچنین یکی از مسئولان بیمارستان ولایت دامغان، مرگ فرزاد حسنی، مجری نام آشنای تلویزیون در دامغان و انتقال وی به این بیمارستان را تکذیب کرد.

وی با بیان اینکه امام‌آباد در حومه شهر دامغان واقع شده و همه مجروحان و فوتی‌های این منطقه به بیمارستان ولایت منتقل می‌شوند، افزود: در لیست فوتی‌ها و مجروحان دو روز اخیر این بیمارستان چنین نامی وجود ندارد.

تکذیب مجدد تصادف رانندگی «فرزاد حسنی»

«فریبرز گلبن» تهیه کننده برنامه «موسیقی من» گفت: خبر فوت “فرزاد حسنی” دروغ است و به طور کامل این خبر را تکذیب می کنم.

:: خبر اینترفر – ایسنا -yjc

5/ 0.00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.