سامانه تلفن ۱۱۱ خط ارتباطی مردم با رییس جمهور

2015-04-23_000656

سامانه تلفن ۱۱۱ ارتباط مردم با رییس جمهور سامانه تلفنی ۱۱۱ در سفرهای ریاست جمهوری به استان ها آماده دریافت درخواست های مردم از رییس جمهور محترم است. به گزارش خبر اینترفر ؛ مردم می ...

سامانه تلفن ۱۱۱ ارتباط مردم با رییس جمهور

سامانه تلفنی ۱۱۱ در سفرهای ریاست جمهوری به استان ها آماده دریافت درخواست های مردم از رییس جمهور محترم است.

به گزارش خبر اینترفر ؛ مردم می توانند با شماره ۱۱۱ ارتباط برقرار کرده و درخواست های خود را همراه با ارائه مشخصات خود بیان کنند، در پایان کدرهگیری دریافت کرده تا پس از بررسی نتیجه به آنان اعلام شود این سامانه جایگزین نامه های مردمی به دولت است و برای رسیدگی سریع به مشکلات مردم از سوی دولت طراحی شده است.

بدلیل در پیش بودن سفر دکتر حسن روحانی به استان فارس نیز ، مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد وامور حقوقی استانداری فارس گفت: سامانه تلفن ۱۱۱ به صورت شبانه روزی آماده دریافت درخواستهای مردم درایام سفر است.

اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دارا كیانی در این خصوص توضیح داد: در این دور از سفر ریاست جمهوری، برای  سهولت در ارتباط  مردمی، طرح مشكلات و درخواست ها تنها از طریق شماره تلفن ۱۱۱ امكانپذیر است.

وی ادامه داد: به همین منظور و با عنایت به قریب الوقوع بودن سفر رئیس جمهور به استان فارس از هفته آخر اسفند ماه تاكنون اقدامات لازم جهت فعالیت هر چه مطلوب تر سایت پاسخگویی انجام  پذیرفته است.

مدیركل دفتر بازرسی، مدیریت عملكرد و امور حقوقی استانداری اضافه كرد: به منظور افزایش بهره وری سایت پاسخگویی به درخواستهای مردم از طریق تلفن ۱۱۱ در ایام سفر كاروان تدبیر و امید به استان فارس و تامین نیروی مجرب و متخصص جهت ناظرین محتوایی سایت، جلسه  آموزش تئوری حضور ۶۴ نفر از كارشناسان دفتر بازرسی و كارشناسان سامد دستگاه های اجرایی در استانداری فارس برگزار شده است.

:: خبر شبکه اینترفر – مهر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.