اختراعی برای فقرا / کفشی که همراه پا رشد می کند

2015-04-26_021402

اختراع کفشی که رشد می کند تا پای صاحبش صدمه نبیند اختراع‌های مختلفی تولید و روانه بازار فناوری شده‌اند اما اکنون مخترعان از اختراع متفاوتی خبر داده‌اند؛ کفش‌هایی که رشد می‌کنند و با هدف کمک ...

اختراع کفشی که رشد می کند تا پای صاحبش صدمه نبیند

اختراع‌های مختلفی تولید و روانه بازار فناوری شده‌اند اما اکنون مخترعان از اختراع متفاوتی خبر داده‌اند؛ کفش‌هایی که رشد می‌کنند و با هدف کمک به کودکان کشورهای فقیر ساخته شده‌اند.

به گزارش خبر اینترفر ؛ اختراعات بسیاری تولید می‌شوند اما برخی از آنها به دلیل کاربرد متفاوتی که دارند با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان مواجه می‌شوند در نتیجه بیش از سایر اختراع‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از میان آنها می‌توان به اختراع جدیدی اشاره کرد که با هدف کمک به افراد فقیر ساخته و تولید شده است.

Kenton Lee - for shoes that accompany the foot grows for the poorکفش قسمت مهمی از پوشاک را تشکیل می‌دهد تا پاها را از هر گونه آسیب یا بیماری احتمالی محفوظ بدارد اما خانواده‌های فقیر از خرید کفش هر ساله برای کودکان خود محروم هستند. این اختراع کفش‌های متفاوتی هستند که رشد می‌کنند و برای افرادی که فقیر بوده و از توانایی مالی مناسبی برای خرید سالانه کفش برخوردار نیستند، مناسب هستند.

این صندل‌ها توسط Kenton Lee و با هدف کمک به کودکان فقیر و بی بضاعت ساخته شده است. وی می‌گوید: انگیزه اصلی من برای ساخت چنین کفش‌هایی زمانی قوت گرفت که به کنیا سفر کردم و در آنجا شاهد پا برهنه بودن کودکان زیادی بودم، در نتیجه تصمیم گرفتم تا به نیاز چنین افرادی بپردازم.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.