فیلم / تهدید هواپیمای ایرانی توسط جنگنده های عربستان

2015-05-01_170736

فیلم تهدید هواپیمای ایرباس ۳۱۰ ایران به عدم فرود در صنعا پایتخت یمن، توسط جنگنده های عربستان سعودی در این فیلم حضور جنگنده های عربستان سعودی و نزدیک شدن به بال هواپیما مشخص است. به ...

فیلم تهدید هواپیمای ایرباس ۳۱۰ ایران به عدم فرود در صنعا پایتخت یمن، توسط جنگنده های عربستان سعودی

در این فیلم حضور جنگنده های عربستان سعودی و نزدیک شدن به بال هواپیما مشخص است.

به گزارش خبر اینترفر ، طبق گفته کاپیتان صداقت نیا (خلبان هواپیمای ایرباس ۳۱۰ این فیلم) : طبق قانون هوانوردی فاصله هواپیماها در آسمان ده مایل است این در حالیست که این جنگنده ها بسیار به بالهای هواپیما نزدیک شدند و اقدام به حرکت های خطرناک در جلو و بال هواپیما می کردند.

جنگنده های عربستان سعودی با پرواز در آسمان یمن ، هواپیمای مسافربری ایرانی حامل کمک های دارویی را تهدید کردند وچون راه به جایی نبردند با تخریب برج مراقبت و باند فرودگاه صنعا مانع فرود هواپیمای حامل کمکهای کشورمان شدند.

روز ۸ اردیبهشت هواپیمای ایرباس ۳۱۰ هواپیمایی ماهان برای سومین بار در پنج روز گذشته، اقدام به فرود در فرودگاه بین المللی صنعا نمود که با ممانعت هواپیماهای جنگنده رژیم آل سعود مواجه شد.

این هواپیما حامل صدها تن کمک دارویی و مواد غذایی ضروری برای مردم مظلوم و ستمدیده یمن بود و قرار بود در بازگشت ۱۰۰ نفر از مجروحان جنایات آل سعود را جهت مداوا به کشورمان منتقل کند.

گفتنی است پنج شنبه و جمعه گذشته نیز هواپیمای مسافربری ایرانی که حامل کمک های دارویی و نیز تعدادی از مجروحان مداوا شده در کشورمان بود، اقدام به فرود در فرودگاه یمن نمود که با ممانعت جنگنده های عربستان پس از حدود ۲۰ ساعت پرواز به ایران بازگشت.

:: خبر اینترفر

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

فیلم / تهدید هواپیمای ایرانی توسط جنگنده های عربستان

  1. وئئ می‌گه:

    اخه به ما چی ربطی داره کمک به یمن مشکلات جوانان خودمون را حل کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.