۱۱۸ رایگان از این به بعد هزینه خواهد داشت !

2015-05-10_180328

تماس با ۱۱۸ هزینه خواهد داشت کمسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه‌ای را منتشر کرد که بر اساس آن خدمات رایگانی که تاکنون مخابرات در اختیار مشترکین قرار می‌داد و در حوزه غیرضروری بودند، از این ...

تماس با ۱۱۸ هزینه خواهد داشت

کمسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه‌ای را منتشر کرد که بر اساس آن خدمات رایگانی که تاکنون مخابرات در اختیار مشترکین قرار می‌داد و در حوزه غیرضروری بودند، از این پس پولی خواهند شد و مشترکین مجبور هستند تا برای استفاده از آن‌ها به اندازه یک تماس درون شهری پول پرداخت کنند (از طریق قبض).

به گزارش خبر اینترفر ؛ البته بر اساس این مصوبه فعلا خدمات ضروری رایگان هستند و کاربران قادر هستند تا به رایگان از آن‌ها استفاده کنند اما خدمات غیر ضروری که بخش‌هایی نظیر ناجا، ۱۱۸، اوقات شرعی و… را شامل می‌شود، پولی خواهند بود. البته شیوه محاسبه نیز به صورت یک تماس عادی درون شهری است و اگر از طریق موبایل تماس بگیرید، بر اساس تعرفه عادی موبایل به تلفن ثابت محاسبه خواهد شد اما به دلیل اینکه اغلب این نوع تماس‌ها زمان کمی را به خود اختصاص می‌دهند، به همین دلیل مبلغ زیادی را برای مشترکین فاکتور نخواهد کرد.

زارعیان، سخنگوی وزارت ارتباطات در این خصوص مدعی شد که سه شماره ۱۱۵، ۱۱۰ و ۱۱۸ بیشترین تماس را در طول روز نسبت به سایر خدمات دارند ولی همچنان دو شماره اورژانس و پلیس رایگان خواهند بود ولی ۱۱۸ پولی می‌شود. البته وی به این نکته نیز اشاره کرد که این مرکز روزانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار مشترک را پذیراست و پولی شدن آن حتی تامین کننده مخارج نگهداری این مرکز نخواهد بود.

 در زیر می‌توانید لیست خدمات ضروری را مشاهده کنید که همچنان رایگان هستند.

2015-05-10_173833

لیست زیر نیز شامل خدماتی است که از این پس برای استفاده از آن‌ها می‌بایست مبلغی را واریز نمایید.118 trefe

:: خبر شبکه اینترفر – آیتی رسان

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.