یوونتوس پیروز داربی ایتالیا / شکست اینترمیلان

2015-05-17_023908

پیروزی یوونتوس مقابل اینترمیلان / داربی ایتالیا شاگردان ماسیمیلیانو آلگری موفق شدند با برتری برابر اینترمیلان، داربی ایتالیا را فتح کنند تا پیش از بازی حساس خود در فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا ...

پیروزی یوونتوس مقابل اینترمیلان / داربی ایتالیا

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری موفق شدند با برتری برابر اینترمیلان، داربی ایتالیا را فتح کنند تا پیش از بازی حساس خود در فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا روحیه بگیرند.

به گزارش خبر اینترفر ، هفته سی و ششم لیگ ایتالیا با برگزاری دیدار حساس بین اینتر و یوونتوس (juventus) که به داربی ایتالیا معروف است آغاز شد که در آن شاگردان ماسیمیلیانو آلگری با نتیجه دو بر یک به برتری رسیدند.

یوونتوس موفق شد در غیاب تنی چند از برترین بازیکنان خود در مسابقه‌ای خارج از خانه برابر حریف سنتی و قدیمی خود به پیروزی برسد. بازی را شاگردان مانچینی در اینتر میلان تهاجمی آغاز کرده و پس از چند موقعیت خطرناک سرانجام با شوت زیبای یروزویچ و برخورد توپ به ایکاردی به گل رسیدند. ایکاری که بحث رفتنش از اینتر مطح است موفق شد در دقیقه ۹ این گل را به ثمر برساند.

اینتری ها در ادامه نیز ابتکار عمل را در دست داشتند یکبار ضربه فنی هنرمندانه شکیری به تیرک افقی دروازه یووه برخورد کرد و یکبار نیز توسط بروزویچ به گل رسیدکه کمک داور دیدار در موقعیتی مشکوک آن را آفساید تشخیص داد.

در ادامه یووه به بازی برگشت و موفق شد در دقیقه ۴۱ با ضربه مارکیزیو از روی نقطه پنالتی به گل تساوی برسند.

نیمه دوم را بر خلاف ۴۵ دقیقه اول، یوونتوسی‌ها تهاجمی آغاز کرده و در همان ابتدا آلوارو موراتا در دهانه دروازه اینتر دو موقعیت ایده آل را از دست داد. در نهایت این مهاجم اسپانیایی گل دوم بازی را برای یووه ثبت کرد. دفع توپ ناقص مدافعین اینتر در پشت محوطه جریمه به موراتا رسید تا شوت روی پا و آرام وی با اشتباه عجیب و غیر منتظره هندانوویچ به گل برتری یووه‌ای‌ها تبدیل شود.

به این ترتیب یوونتوس این دیدار را با نتیجه دو بر یک به سود خود به پایان برد تا هفته رویایی آلگری با بیانکونری ثبت شود.

:: خبر اینترفر – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.