گواردیولا : همچنان سرمربی بایرن خواهم ماند

2015-05-17_022133

گواردیولا : استعفا نخواهم داد و همچنان سرمربی بایرن خواهم بود سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ (pep guardiola) می‌گوید از سمتش استعفا نخواهد داد و فصل بعد نیز سرمربی همین تیم خواهد بود. به گزارش ...

گواردیولا : استعفا نخواهم داد و همچنان سرمربی بایرن خواهم بود

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ (pep guardiola) می‌گوید از سمتش استعفا نخواهد داد و فصل بعد نیز سرمربی همین تیم خواهد بود.

به گزارش خبر اینترفر ، بایرن مونیخ امروز سومین شکست پیاپی خود در فصل جاری بوندسلیگا را متحمل شد. آخرین باری که باواریایی‌ها سه بازی پشت سر هم باخته بودند، بهار سال ۱۹۹۸ بود.

پپ گوآردیولا پس از سومین شکست پیاپی با بایرن مونیخ، گفت: شکست خیلی بدی را متحمل شدیم. به کریستین استریش و شاگردانش تبریک می‌گویم. فرایبورگ نشان داد که بیشتر از ما خواهان پیروزی است. آن‌ها برای سقوط نکردن می‌جنگیدند و این پیروزی برای آن‌ها بسیار با ارزش بود. برای ما اما چندان آسان نبود که با انگیزه بازی کنیم. ما دوباره در دقایق پایانی گل خوردیم، مانند اتفاقی که در بارسلونا افتاد. واقعاً بازی کردن پس از قهرمانی آسان نیست. امیدوارم یک بازی در برابر ماینتس نیز بگذرد و پس از آن به تعطیلات برویم. در هر صورت به فرایبورگی‌ها تبریک می‌گویم، امیدوارم آن‌ها سال آینده نیز در بوندسلیگا باشند.

سرمربی اسپانیایی بایرن ادامه داد: عملکرد تیم خوب بود. به جز ۱۰ دقیقه اول زیاد به حریف شانس ندادیم. من به خوبی از قدرت فرایبورگ اطلاع داشتم و می‌دانستم آن‌ها در نیمه اول خطرناک‌تر ظاهر خواهند شد. در نیمه دوم بیشتر سوار بر بازی شدیم. من از این نتیجه راضی نیستم ولی باید آن را پذیرفت.

او درباره احتمال استعفا از بایرن مونیخ و رفتن به تیمی دیگر نیز گفت: منتظر استعفای من نباشید، چراکه سال آینده نیز در بایرن هستم و هنوز از قراردادم با این تیم باقی مانده است.

:: خبر ورزشی اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.