طرحی برای خانه دار کردن خانواده های دارای ۲ معلول

2015-05-28_004329

نشست کارگاهی مشترک کمیته راهبری مرکز و استان‌های منطقه دو کشور به منظور بررسی طرح خانه‌دار کردن خانواده‌های دارای حداقل دو معلول شهری و روستایی به میزبانی اصفهان برگزار شد. به گزارش خبر اینترفر ؛ ...

نشست کارگاهی مشترک کمیته راهبری مرکز و استان‌های منطقه دو کشور به منظور بررسی طرح خانه‌دار کردن خانواده‌های دارای حداقل دو معلول شهری و روستایی به میزبانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبر اینترفر ؛ مدیر عامل انجمن خیرین مدرسه‌ساز ایران و مدیر حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) با اشاره به اجرای طرح خانه‌دار کردن خانواده‌های دارای حد‌اقل دو معلول شهری و روستایی اظهار داشت: باید در هر استان زمین از طریق اداره راه و شهر‌سازی تأمین و به صورت همزمان کلنگ‌زنی انجام شود.

کیومرث سلگی با توجه به اهمیت اجرای این طرح گفت: کمیته راهبردی هر استان باید حد‌اقل هر هفته یک بار تشکیل جلسه داده و در خصوص مواردی از قبیل تهاتر زمین، خرید زمین و غیره در جهت عمل کردن به تفاهم‌نامه به جمع‌بندی و نتیجه‌گیری نهایی برسند.

وی تصریح کرد: پس از حل مشکل تأمین زمین در تعدادی از شهرها و روستا‌ها مرحله بعدی طراحی نقشه و صدور پروانه ساختمانی است که انتظار می‌رود مراجع ذی‌ ربط در خصوص تخفیف و حتی رایگان کردن هزینه‌‌ها همکاری لازم را با انجمن خیرین داشته باشد.

مدیرعامل انجمن خیرین مدرسه‌ساز ایران ضمن قدردانی از بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی افزود: شایسته است در هر استان در خصوص شناسایی زمین‌های موجود و قابل بهره‌برداری برای ساخت مسکن اقدامات لازم انجام گیرد.

:: خبر اینترفر – برنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.