اسید پاشی زن ۵۰ ساله روی جوان ۲۵ ساله !

2015-05-31_203024

وقوع یک مورد اسید پاشی در کرمانشاه توسط زن ۵۰ ساله جانشین انتظامی استان کرمانشاه از وقوع یک مورد اسید پاشی در کرمانشاه در پی اختلاف مالی بین طرفین خبر داد . به گزارش خبر ...

وقوع یک مورد اسید پاشی در کرمانشاه توسط زن ۵۰ ساله

جانشین انتظامی استان کرمانشاه از وقوع یک مورد اسید پاشی در کرمانشاه در پی اختلاف مالی بین طرفین خبر داد .
به گزارش خبر اینترفر ؛  سرهنگ “کيومرث عزيزي” گفت: حدود ساعت ۲۰:۳۰ عصر روز گذشته از طريق مرکز فوريت هاي پليسي وقوع يک مورد اسيد پاشي در حوالي چهار راه ارشاد به پليس اطلاع داده شد.

وي ادامه داد: با توجه بااهميت و حساسيت موضوع سريعا رئيس کلانتري جهت بررسي صحت و سقم موضوع و عيادت از مصدوم احتمالي به بيمارستان امام خميني کرمانشاه اعزام شد.

جانشين انتظامي استان گفت: در تحقيقات مشخص شد جواني ۲۵ ساله به توجه مصدوميت به علت اسيدپاشي به بيمارستان انتقال شده است که رئيس کلانتري بر بالين وي حاضر و اظهارات او را اخذ مي کند .

وي ادامه داد: مصدوم در اظهارات خود گفت با شريکم که خانم است اختلاف مالي داشته و دراين رابطه در محاکم قضايي داراي پرونده هستيم، چند ساعت قبل تماس گرفته و عنوان کرد بهتر است که موضوع را به صورت مسالمت آميز حل و فصل کنيم. مصدوم عنوان کرد در محل ملاقات حاضر شده و شريک تجاريم حين سوار شدن اقدام به پاشيده اسيد به صورتم کرد و خود او هم از ناحيه هر دو دست آسيب ديده است .

عزیزی گفت: با اطلاعات به دست آمده متهم شناسايي ودستگير شده و با توجه به مصدوميت جزيي جهت مداوا به مرکز درماني اعزام پس از مداوا در بازداشت پليس است. اين زن ۵۰ ساله علت اين اقدام خود را اختلاف حساب و اختلافات مالي عنوان کرده است.

:: خبر اینترفر – خبرآنلاین

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.