نرم افزارهایی برای “کاهش مصرف باتری” گوشی های اندرویدی

android battery

چگونه مصرف باتری را در گوشی اندرویدی خود بهینه کنیم؟ به گزارش خبر اینترفر ؛ اکثر دارندگان گوشی های اندرویدی از پایین بودن مدت زمان نگه داری شارژ باتری خود ناراضی اند. این بدلیل مصرف ...

چگونه مصرف باتری را در گوشی اندرویدی خود بهینه کنیم؟

به گزارش خبر اینترفر ؛ اکثر دارندگان گوشی های اندرویدی از پایین بودن مدت زمان نگه داری شارژ باتری خود ناراضی اند. این بدلیل مصرف بیش از حد کاربر و البته سخت افزار و نرم افزار هاییست که در این گوشی ها بکار برده می شود. اما برای بالا بردن و بهتر است بگوییم بهینه کردن مصرف باتری می توان از نرم افزارهایی استفاده نمود.

نرم افزار Greenify

یکی از این برنامه ها Greenify است که با قراردادن برنامه هایی که استفاده نمی شوند در وضعیت hibernate بر عمر باتری گوشی شما تا حد زیادی می افزاید. استفاده از این برنامه برای کسانی که در آن واحد از چندین برنامه بر روی گوشی خود استفاده می کنند مفید است.

نرم افزار My Android Tools

برنامه دیگر My Android Tools نام دارد که با نمایش مجموعه برنامه های در حال اجرا به کاربران امکان می دهد خدمات و فعالیت هایی که باعث افزایش زیاد مصرف باتری می گردد را حذف کنند.

نرم افزار AppOpsXposed

AppOpsXposed نام برنامه دیگر است که قبل از اجرای برنامه هایی که به شدت باتری مصرف می کنند، موضوع را به اطلاع کاربر می رساند تا وی در صورت لزوم جلوی فعال شدن آنها را بگیرد.

نرم افزار AdAway

AdAway هم همانطور که از نامش پیداست تبلیغاتی که بعد از اجرای برخی برنامه ها در گوشی فعال می شوند را بلوکه می کند.

نرم افزار Power Nap

در نهایت برنامه Power Nap که فعلا در مرحله آزمایشی است با فناوری خاصی فعالیت برنامه های پرمصرف که مورد استفاده نیستند را متوقف می کند.

:: خبر اینترفر – فارس

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.