۸۰ کشته و زخمی در حمله انتحاری داعش به سامرا

2015-06-02_164907

شمار کشته و زخمی شدگان حمله انتحاری به سامرا ؛ ۸۰ تن یک تروریست داعشی خودروی بمب‌گذاری شده‌ای ( در برخی منابع تانک ) را در غرب سامرا در عراق منفجر کرد که بر اثر آن ...

شمار کشته و زخمی شدگان حمله انتحاری به سامرا ؛ ۸۰ تن

یک تروریست داعشی خودروی بمب‌گذاری شده‌ای ( در برخی منابع تانک ) را در غرب سامرا در عراق منفجر کرد که بر اثر آن ۸۰ تن کشته شده و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش خبر اینترفر ؛ به نقل از شبکه خبری اسکای‌نیوز عربی، منابع امنیتی در استان صلاح‌الدین اعلام کردند که این عامل انتحاری داعش یک انبار مهمات را در منطقه الثرثار در غرب شهر سامرا هدف قرار داد.

منابع افزودند که این عامل انتحاری توانسته بود وارد انبار مهمات شده و خودروی خود را داخل انبار منفجر کرد و آمار کشته شدگان به ۸۰ تن می‌رسد و در این جریان ده‌ها تن نیز زخمی شده‌اند و این آمار افزایش خواهد یافت.

در همین حال، شبکه خبری روسیا الیوم گزارش داد که در حمله انتحاری که انبار تجهیزات نظامی را در غرب شهر سامرا هدف قرار داد، ۴۰ تن از نیروهای امنیتی کشته شده و دست کم ۳۰ تن دیگر زخمی شدند.

از سوی دیگر، نیروهای عراقی در تکریت، مرکز استان صلاح الدین عراق اعلام کردند که نیروی هوایی ارتش عراق توانسته‌اند دو خودروی داعشی‌ها را منهدم کنند و تروریست‌های سوار بر این خودروها را به هلاکت رساندند.

::خبر اینترفر – ایسنا

 

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.