مایکروسافت ۷۸۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج می کند

2015-07-08_231630

کمپانی Microsoft  مايکروسافت ۷۸۰۰ نفر از کارکنان خود در کل جهان را اخراج می کند شرکت آمریکایی مایکروسافت Microsoft چهارشنبه اعلام کرد هفت هزار و هشتصد تن از کارکنان خود را بویژه در بخش تولید ...

کمپانی Microsoft  مايکروسافت ۷۸۰۰ نفر از کارکنان خود در کل جهان را اخراج می کند

شرکت آمریکایی مایکروسافت Microsoft چهارشنبه اعلام کرد هفت هزار و هشتصد تن از کارکنان خود را بویژه در بخش تولید نرم افزارهای تلفن همراه اخراج خواهد کرد.

به گزارش خبر اینترفر ؛  شرکت آمریکایی مایکروسافت روز چهارشنبه اعلام کرد هفت هزار و هشتصد تن از کارکنان خود را بویژه در بخش تولید نرم افزارهای تلفن همراه اخراج خواهد کرد.

مایکروسافت در کل کشورهای جهان در مجموع یکصد و هجده هزار نفر کارمند دارد که قرار است شش و نیم درصد از آنها، اخراج شوند و این شرکت هنوز در این مورد که کارمندان اخراجی از کدام منطقه در جهان هستند، اظهارنظری نکرده است.

این شرکت تولید نرم افزار اعلام کرد کارکنانی که اخراج می شوند اکثرا در بخش‌هایی فعالیت داشته اند که به فرآیند خرید مجدد شرکت فنلاندی نوکیا NOKIA توسط مایکروسافت مرتبط بوده اند.

شرکت مایکروسافت سال گذشته هم هجده هزار تن از فرصت های شغلی خود را حذف کرد و تصمیم گرفت دیگر از مارک نوکیا در گوشی های همراه خود استفاده نکند.

خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.