ال جی تکذیب کرد / واگذاری سهام به گوگل شایعه است

2015-07-27_204031

واگذاری سهام ال جی به گوگل طی خبری از سوی ال جی تکذیب شد چهارشنبه هفته گذشته نخستین بار بر اساس شایعاتی گفته شد که گوگل قصد دارد ۳۵ درصد از سهام شرکت کره‌ای ال‌‌جی ...

واگذاری سهام ال جی به گوگل طی خبری از سوی ال جی تکذیب شد

چهارشنبه هفته گذشته نخستین بار بر اساس شایعاتی گفته شد که گوگل قصد دارد ۳۵ درصد از سهام شرکت کره‌ای ال‌‌جی را به قیمت ۲۳ میلیارد دلار خریداری کند تا بر این اساس به عنوان بزرگ‌ترین سهامدار LG Electronics معرفی شود و با این اتفاق درصد سهم آن از شرکت LG Corporation به عنوان شرکت مادر ال‌جی هم بیشتر شود.

به گزارش خبر اینترفر از رایورز به نقل از زد.دی.نت، با انتشار این خبر ارزش هر سهم ال‌جی در تالار بورس در کمتر از دو ساعت با افزایش ۱۱ درصدی به ۴۷ هزار وون(۴۰ دلار) رسید.

اما هم‌اکنون با گذشت چند روز دو شرکت LG Group و LG Electronics با انتشار بیانیه‌های مجزا خبر مذکور را تکذیب کردند.

سهام شرکت LG Electronics چندی پیش به پایین‌ترین سطح خود در ۱۲ سال گذشته رسید که این اتفاق به دنبال کسب نتایج مالی ضعیف فصل دوم ۲۰۱۵ کمتر از پیش‌بینی‌های قبلی صورت گرفت.

آخرین پرچمدار گوشی‌‌های ال‌جی موسوم به G4 تنها ۲۵۰ هزار دستگاه فروش داشت و در مقابل پرچمدار شرکت رقیب یعنی سامسونگ با نام Galaxy S6 و S6 Edge توانسن ۱.۳ میلیون دستگاه فروش داشته باشد.

مرکز LG Display به عنوان بازوی تولید نمایشگرهای LG Group تصمیم گرفته است ۱.۰۵ تریلیون وون (۹۰۲ میلیون دلار) در ساخت کارخانه جدید سرمایه‌گذاری کند تا بتواند محصولات جدید خود را مبتنی بر فناوری Plastic OLED ارائه دهد.

:: خبر اینترفر ؛ ایتنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.