سقوط شهاب سنگ در حوالی قزوین ، کرج ، زنجان و همدان / خسارت

2015-07-31_031132

برخورد شهاب سنگ از بیجار همدان تا اشتهارد کرج به گزارش خبر اینترفر ؛ قزوین ساعاتی پیش –  خبری که تصور بر سقوط هواپیما در حوالی قزوین ، کرج ، زنجان و همدان بود تکذیب ...

برخورد شهاب سنگ از بیجار همدان تا اشتهارد کرج

به گزارش خبر اینترفر ؛ قزوین ساعاتی پیش –  خبری که تصور بر سقوط هواپیما در حوالی قزوین ، کرج ، زنجان و همدان بود تکذیب شد و مسئولان خبر از برخورد شهاب‌ سنگی بزرگ و یا تعدادی شهاب سنگ از بیجار همدان تا اشتهارد کرج را دادند.

ارسلان قاسمی فرماندار بوئین‌زهرا در قزوین ضمن اعلام عدم خسارت برخورد شهاب سنگ تا این لحظه در شهرستان بوئین‌زهرا اظهار داشت: در ابتدا شایعه سقوط هواپیما مطرح بود که با بررسی‌های به عمل آمده این شایعه تکذیب و مشخص شد شهاب سنگ با زمین برخورد کرده است.

وی افزود: مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند.

فرماندار بوئین‌زهرا ادامه داد: آمادگی لازم باری کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی در شهرستان بوئین‌زهرا وجود دارد و بررسی‌ها برای روشن شدن ابعاد این حادثه همچنان ادامه دارد.

همچنین موسوی فرماندار شهرستان آوج در قزوین ضمن اعلام آمادگی دستگاه‌های امدادرسان برای کمک به حادثه‌دیدگان احتمالی اعلام کرد با تماسی که با فرمانداران قیدار و همچنین شهرستان‌های دیگر در استان‌های مختلف برقرار شده مشخص شده است که شهاب سنگی به ابعاد بزرگ و یا به تعداد زیادی بوده که در شهرهای مختلف به زمین برخورد کرده است.

وی افزود: طبق تماس‌ها و اخبار واصله بیجار در غرب کشور، نظرآباد، مجیدآباد و همچنین اشتهارد نیز از برخورد این شهاب‌سنگ خساراتی خورده‌اند.

فرماندار آوج عنوان کرد: روستاهای لجام‌گیر و آدار در شهرستان آوج نیز مورد اثبات شهاب‌سنگ قرار گرفته‌اند که تاکنون گزارشی از میزان خسارات احتمالی اعلام نشده ا ست.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.