تصادف زنجیره ای در بزرگراه امام علی / مرگ پسربچه ۸ ساله

2015-08-13_140934

تصادف زنجیره ای در بزرگراه امام علی / مرگ پسربچه ۸ ساله تصادف زنجیره‌ای که در بزرگراه امام علی(ع) اتفاق افتاد یک پسربچه ۸ ساله جان خود را از دست داد. به گزارش خبر اینترفر ...

تصادف زنجیره ای در بزرگراه امام علی / مرگ پسربچه ۸ ساله

تصادف زنجیره‌ای که در بزرگراه امام علی(ع) اتفاق افتاد یک پسربچه ۸ ساله جان خود را از دست داد.

به گزارش خبر اینترفر ؛ سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه دلخراش گفت: در ساعت ۱۵:۰۶ دیروز حادثه برخورد با چند دستگاه خودور در جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) خروجی سبلان به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه پیکان تاکسی دچار نقص فنی شده بود و در لاین کندرو متوقف بود و یک نیسان یدک کش نیز در حال حمل این خودرو بود که به یکباره یک دستگاه خودرو پژو روآ و یک خودروی پژو ۴۰۵ به این یدک‌کش برخورد می‌کند.

ملکی افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی لازم یک پسربچه ۸ ساله که فرزند راننده خودروی نیسان یدک‌کش بوده که از ناحیه سر و صور ت شدیداً دچار آسیب‌دیدگی شده بود را تحویل عوامل اورژانس می‌دهند که مشخص می‌شود جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: رانندگان نیسان و تاکسی پیکان نیز دچار مصدومیت‌هایی شده‌ بودند که به مراکز درمانی منتقل شدند و خودروها نیز به محل امنی منتقل شدند. نهایتا دقایقی پیش عملیات این حادثه به اتمام رسید.

:: خبر اینترفر – فردا – مهر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.