مهم : جزئیات خبر انفجار بمب در ارومیه منتشر شد / ۱ کشته

2015-08-14_001905

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی گفت: انفجار در خیابان باکری ارومیه راس ساعت ۱۲ ظهر دیروز (پنجشنبه) روی داد که در این راستا عامل این انفجار بازداشت شده و در مراحل بازجویی قرار دارد. مهم ...

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی گفت: انفجار در خیابان باکری ارومیه راس ساعت ۱۲ ظهر دیروز (پنجشنبه) روی داد که در این راستا عامل این انفجار بازداشت شده و در مراحل بازجویی قرار دارد.

مهم : جزئیات خبر انفجار بمب در ارومیه منتشر شد

به گزارش خبر اینترفر ؛ سردار ناصر اصلانی در تشریح این موضوع در جمع خبرنگاران افزود: ساعت ۱۲ ظهر دیروز در پی تماس شهروندان مبنی بر انفجار بمب در مغازه نوشت افزار فروشی در خیابان باکری، ماموران تخصصی و آگاهی در محل حادثه حضور یافته و تحقیقات لازم را به عمل آوردند.

وی در ادامه افزود: ماموران انتظامی در این مکان حاضر شدند. این انفجار یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت که مجروحان توسط مردم و اورژانس به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شدند.

سردار اصلانی با اشاره به بررسی های ماموران آگاهی و تحقیقات میدانی انجام شده، اظهار کرد: فروشنده نوشت افزار فروشی مالک مغازه بوده و شخص ضارب در دادگاه اقامه دعوا کرده بود. این اشخاص به مدت ۱۵ سال در دادگستری استان پرونده داشته و اختلافات آنان هم چنان ادامه دار بوده است.

وی در پی اعترافات شخص ضارب بیان کرد: این فرد سال ها قبل از این اتفاق اقدام به تهیه دو عدد نارنجک دستی کرده و قصد وی از بین بردن فرزند فروشنده مغازه به دلیل ممانعت از مصالحه بوده که این امر عملی نشده است.

سردار اصلانی گفت: این فرد نقشه شوم خود را راس ساعت ۱۲ ظهر دیروز در محل کتابفروشی عملی کرده و متاسفانه شاهد اتفاق دلخراش دیروز بودیم.

وی عامل انفجار را نارنجک دستی دانست و گفت: باقی مانده ها و تکه های نارنجک دستی در مغازه کشف شده و ماموران در حال بررسی های بیشتر هستند.

در این حادثه یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند که در این میان وضعیت عمومی دو نفر از مصدومین مطلوب گزارش شده و مصدوم بعدی در مراحل درمان قرار دارد.

2015-08-14_001920وخیم بودن حال دو تن از مصدومان انفجار ارومیه

علی شرق  بیان کرد: مصدومان حادثه انفجار ارومیه بلافاصله ظهر پنجشنبه به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه منتقل شدند که دو نفر از آنها به دلیل شدت بالای خونریزی تحت عمل قرار گرفته و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

وی ادامه داد: حال دو مصدوم دیگر این حادثه نیز مناسب بوده و در وضعیت بیماران عادی بستری بوده و تحت مراقبت قرار دارند.

شرق با بیان اینکه مصدومان این حادثه بیشتر از ناحیه دست، صورت و سر دچار آسیب شدند گفت: رسیدگی های درمانی به دلیل شرایط خاص این مصدومان به خوبی در حال انجام است و مشکلی خاصی در حال حاضر نداریم.

ظهر پنجشنبه فردی به دلیل اختلافات شخصی با انفجار مواد منفجره دست ساز موجب کشته شدن یک فرد و مجروحیت چهارنفر دیگر شد.

:: خبر اینترفر – مهر – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.