۴۲ تن روغن حیوانی غیر بهداشتی در آستارا / پلمپ ۳۴ واحد

2015-08-17_230255

۴۲ تن روغن حیوانی غیر بهداشتی در آستارا / پلمپ ۳۴ واحد صنفی به گزارش خبر اینترفر ؛ فرمانده انتظامی آستارا از کشف ۴۲ تن روغن حیوانی غیر بهداشتی و پلمپ ۳۴ واحد صنفی متخلف ...

۴۲ تن روغن حیوانی غیر بهداشتی در آستارا / پلمپ ۳۴ واحد صنفی

به گزارش خبر اینترفر ؛ فرمانده انتظامی آستارا از کشف ۴۲ تن روغن حیوانی غیر بهداشتی و پلمپ ۳۴ واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رحیم مهدی زاده – ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی سه راه قلعه در حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی اردبیل به آستارا به راننده یک دستگاه کامیون یخچال دار مشکوک شده و این خودرو را متوقف کردند.
وی افزود : ماموران انتظامی در بازرسی از یخچال این کامیون، ۴۲ تن چربی حیوانی غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.
وی با اشاره به اینکه راننده ۴۲ ساله این کامیون بدون مجوز حمل و بدون مجوز بهداشتی اقدام به حمل روغن حیوانی می کرد، گفت : در این رابطه چهار مرد ۳۰ تا ۴۵ ساله و یک زن ۵۰ ساله تبعه یکی از کشورهای همسایه که سرنشین این خودرو بودند به همراه راننده این کامیون دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
وی ادامه داد : ۴۲ تن روغن کشف شده نیز تحویل شبکه دامپزشکی شد.
فرمانده انتظامی آستارا ارزش محموله کشف شده را حدود یک میلیارد ریال عنوان کرد و افزود : این چربی های دامی ، فاقد شرایط مصرف خوراکی بوده است.
مهدی زاده در ادامه از پلمپ ۳۴ واحد صنفی متخلف طی یک هفته اخیر در بندر آستارا خبر داد و بیان کرد : طی بازرسی ماموران نظارت بر اماکن عمومی از ۷۰۰ واحد صنفی به صورت محسوس و ۳۰۰ واحد صنفی به صورت نامحسوس در مجموع ۳۴ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی ، فعالیت بدون مجوز و نداشتن پروانه کسب پلمپ شدند.
وی در ادامه از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
شهرستان آستارا در ۲۰۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.