سپاه آماده پاسخ به هر گونه تهدید/ عدم حضور داعش در مرز

2015-08-30_165031

جانشین نیروی زمینی سپاه : در حال حاضر در مرزها و حتی در نزدیک مرزهای کشور نیز داعش حضور ندارد و سپاه پاسخگوی هرگونه تهدید است. سپاه آماده پاسخ به هر گونه تهدید/ عدم حضور ...

جانشین نیروی زمینی سپاه : در حال حاضر در مرزها و حتی در نزدیک مرزهای کشور نیز داعش حضور ندارد و سپاه پاسخگوی هرگونه تهدید است.

سپاه آماده پاسخ به هر گونه تهدید/ عدم حضور داعش در مرز

به گزارش خبر اینترفر ، سردار عبدالله عراقی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران استان لرستان در پاسخ به سوالی در رابطه با موقعیت داعش در مرزهای کشور اظهار داشت: در حال حاضر در مرزها داعش را نداریم و حتی در نزدیک مرزهای کشور نیز داعش حضور ندارد.

وی با اشاره به آمادگی سپاه در مرزهای کشور عنوان کرد: سپاه پاسداران مانند همیشه آماده و پاسخگوی هرگونه تهدید است.

جانشین نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به آمادگی سپاه در مرزها و برون از مرزها تصریح کرد: بنا به اوامر و منویات مقام معظم رهبری هرگونه ماموریتی باشد نیروی زمینی از آمادگی خوبی برخوردار است.

سردار عراقی همچنین به عملکرد تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان اشاره کرد و گفت: عملکرد این تیپ بسیار عالی است و از یگانی آماده از نیروهای توانمندی برخوردار است.

وی با بیان اینکه این تیپ از خیر و برکات دوران دفاع مقدس است، عنوان کرد: تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان همواره در ماموریتها و عملیات های مختلف بسیار سربلند بوده است.

جانشین نیروی زمینی سپاه پاسدارن تصریح کرد: تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان به خصوص در منطقه شمال غرب بسیار موفق عمل کرده است.

:: خبر اینترفر – مهر نیوز

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.