طوفان تهران و کرج را در خاک فرو برد + عکس

2015-08-31_235749

بار دیگر طوفان خاک ، تهران و کرج را غرق در خود کرد. از ساعت ۲۰:۳۰ دوشنبه ۹ شهریور ۹۴، طوفان خاک هوای کرج و تهران را تغییر داد. طوفان تهران و کرج را در ...

بار دیگر طوفان خاک ، تهران و کرج را غرق در خود کرد. از ساعت ۲۰:۳۰ دوشنبه ۹ شهریور ۹۴، طوفان خاک هوای کرج و تهران را تغییر داد.

طوفان تهران و کرج را در خاک فرو برد + عکس

به گزارش خبر اینترفر ؛ سازمان هواشناسی پیش بینی کرده بود که از غروب دوشنبه ۹ شهریور، باد و گرد و خاک در تهران مشاهده شود. این اتفاق ساعت حوالی ساعت ۲۱ به وقوع پیوست.
گفته شده برق برخی مناطق قطع شده است. رگبار و رعد و برق هم همزمان با طوفان اتفاق افتاد.
طوفان تهران و کرج را در خاک فرو برد + عکسسرعت باد پیش ساعت ۲۱ در غرب استان تهران به ۷۰ کیلومتر بر ساعت هم رسید.
این تندباد موجب شکسته شدن درختان ، شیشه های منازل و همچنین قطع برق در برخی مناطق شهرستان های غربی استان تهران از جمله شهریار و ملارد شده است.

محمدمهدی عشقی رییس اداره پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان تهران گفت: حرکت این تندباد عصر امروز از استان البرز آغاز و در ادامه استان تهران را درنوردید. این تندباد به صورت توفان های پراکنده با عمر کوتاه از آسمان استان تهران عبور می کند.

طوفان تهران و کرج را در خاک فرو برد + عکس طوفان تهران و کرج را در خاک فرو برد + عکسبنا به پیش بینی سازمان هواشناسی این شرایط برای فردا و پس فردا هم وجود دارد.

علت گرد و خاک در تهران و کرج، خشکسالی و از بین رفتن پوشش گیاهی در دشت های غرب استان های تهران و البرز است. درواقع منبع گرد و خاک در تهران و کرج، بومی است.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.