اعتراف قاتل سربریدن پسر بچه ۱۰ ساله در خیابان وحدت تهران

2015-09-04_182036

در پی بریدن سر کودک ۱۰ ساله ای که روز سه شنبه ۱۰ شهریور ۹۴ در خیابان وحدت اسلامی تهران رخ داد ، قاتل توسط مامورین روز چهارشنبه دستگیر و طی بازجویی به قتل اعتراف ...

در پی بریدن سر کودک ۱۰ ساله ای که روز سه شنبه ۱۰ شهریور ۹۴ در خیابان وحدت اسلامی تهران رخ داد ، قاتل توسط مامورین روز چهارشنبه دستگیر و طی بازجویی به قتل اعتراف کرد.

اعتراف قاتل سربریدن پسر بچه ۱۰ ساله در خیابان وحدت تهران

به گزارش خبر اینترفر ؛ اولین اعترافات عامل سربریدن پسربچه ۱۰ساله در خیابان وحدت‌اسلامی: اصلا یادم نمی‌آید چه کار کردم

عامل قتل پسربچه ۱۰ساله در خیابان وحدت اسلامی، حوالی بازارچه شاپور پس از بازداشت در اولین اعترافاتش مدعی شد که چیزی از زمان ارتکاب قتل به خاطر نمی آورد.
2015-09-04_183016متهم اصلی این پرونده كه ۲۷ سال سن دارد ساعت ۱۷:۳۰ دیروز چهارشنبه ۱۱ شهریور ۹۴ در حال كه در پارك شهر پرسه می‌زد توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

سرنخ دستگیری این متهم كه تنها یك روز پس از قتل سپهر ۱۰ ساله به دام ماموران افتاد در دوربین مداربسته شركتی بود كه در محل جنایت بر روی دیوار نصب شده بود.

در بازبینی فیلم این دوربین كه صحنه بریدن سر این كودك را نیز ثبت كرده است مرد جوانی دیده می‌شود كه به گفته ساكنان خیابان مغفوری ساكن آن محله است و همسایه‌ها معتقد هستند كه او از تعادل روحی برخوردار نیست.

متهم كه هم‌اكنون دراختیار كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار دارد درخصوص چرایی ارتكاب این جنایت ضمن اعتراف به قتل و سربریدن سپهر گفته است: زمانی كه سپهر رادیدم احساس كردم كه مردی را می‌بینم ولی مابقی آن را یادم نیست و دقیقا به خاطر نمی‌آورم كه چه كار كرده‌ام.

در حالی كه فرضیه ابتلا به جنون متهم مطرح شده قرار است به دستور قاضی سجاد منافی‌آذر رییس شعبه سوم بازپرسی دادسرای ویژه امور جنایی تهران، او برای تشخیص وضعیت روانی به پزشكی قانونی فرستاده شود.

حوالی ساعت ۱۲:۳۰ روز سه‌شنبه ۱۰ شهریور ۹۴ بود كه سپهر ۱۰ ساله در حالی كه چند نان در دستش بود و می‌خواست به خانه بازگردد درست مقابل خانه‌شان توسط مرد جوانی به قتل رسید.

:: خبر اینترفر

5/ 2٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.