استند آپ نیمه تمام شفیعی جم و سناریوی شقایق دهقان

stand up shaghayegh dehghan

رقابت استند آپ کمدی رضا شفیعی جم و شقایق دهقان نیز در مقدماتی خنداننده برتر برنامه طنز خندوانه به پایان رسید تا شفیعی جم کار خود را نیمه تمام به پایان برساند و شقایق دهقان ...

رقابت استند آپ کمدی رضا شفیعی جم و شقایق دهقان نیز در مقدماتی خنداننده برتر برنامه طنز خندوانه به پایان رسید تا شفیعی جم کار خود را نیمه تمام به پایان برساند و شقایق دهقان نیز مردم و رامبد جوان را سرکار بگذارد!

2015-09-05_015847به گزارش خبر اینترفر – شقایق دهقان با سناریو به برنامه‌ی «خندوانه» آمده بود، اما نه رامبد جوان از این سناریو خبر داشت، نه تماشاگران و نه حتی رقیبش رضا شفیعی جم.

شفیعی جم که اجرایش را تمام کرد، شقایق دهقان روی سن آمد، اما به جای آغاز اجرایش از انصراف حرف زد و این که نمی خواهد در این رقابت حضور داشته باشد. وقتی هم که رامبد جوان پرسید چرا؟ گفت که روحیه‌ی رقابت به این شکل را ندارد و ترجیح می‌دهد انصراف بدهد و نباشد. اصرار رامبد هم فایده‌ای نداشت.

چند قدم آن طرف تر رضا شفیعی جم که داشت پس از اجرایش هندوانه می خورد و تنها منتظر بود تا هنرنمایی رقیبش را ببیند اصلا انتظار چنین اتفاقی را نداشت، او هم جا خورد و رو به دوربین «خندوانه» گفت که «چرا؟»

میهمانان حاضر در استودیو هم دست کمی از رامبد جوان و رضا شفیعی جم نداشتند. دهقان گفت که البته یک نفر دیگر را جای خود معرفی می کند. بعد هم از شاه حسینی خواست که سن را بچرخاند و او را از برنامه خارج کند.

سن یک دور کامل چرخید اما این بار دیگر شقایق دهقان روبروی رامبد و تماشاگران نبود، او جایش را به پرستو شیرزاد شخصیت سریال «ساختمان پزشکان» داده بود تا با همان دنیای ذهنی، گویش و رفتار، استند آپ کمدی اجرا کند.

دهقان پس از پایان اجرایش گفت که این ایده را از خود مردم گرفته و از آن استفاده کرده است. سریال ساختمان پزشکان با کارگردانی سروش صحت ساخته و از تلویزیون پخش شد. دهقان در این سریال به شخصیت پرستو شیرزاد جان بخشید.

:: خبر اینترفر – خبرآنلاین

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.