کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس

کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس

خودروی زرهی حامل صدها کیلوگرم مواد منفجره روز گذشته در نبردهای میان نیروهای ارتش و حشدالشعبی عراق با داعش در مناطق حاشیه غربی شهر سامراء کشف و خنثی شد. کشف خودروی زرهی عجیب داعش در ...

خودروی زرهی حامل صدها کیلوگرم مواد منفجره روز گذشته در نبردهای میان نیروهای ارتش و حشدالشعبی عراق با داعش در مناطق حاشیه غربی شهر سامراء کشف و خنثی شد.

کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس

خبر اینترفر – در ادامه نبردها میان نیروهای ارتش و حشدالشعبی عراق با تروریستهای داعش در مناطق حاشیه غربی شهر سامراء روز گذشته یک خودروی زرهی حامل صدها کیلوگرم مواد منفجره کشف و خنثی شد. بر اساس تصاویر منتشر شده، این خودرو از نوع “هامر” بوده که ساخت آمریکا و کاملا زرهی می باشد.
نیروهای داعش پس از تجهیز این خودرو به صدها کیلوگرم انواع مواد منفجره، بدنه آن را بطرز عجیب و غریبی با صفجات زرهی پوشانده اند. به گفته کارشناسان نظامی این اقدام به هدف اطمینان از محفوط مانده محموله مواد منفجره تا رسیدن خودروی بمبگذاری شده انتحاری به محل تعیین شده برای انفجار صورت می گیرد. طی ماههای اخیر نیروهای داعش بطرز گسترده ای از خودروهای زره پوش شده انتحاری برای جلوگیری از پیشروی های نیروهای نظامی عراقی در بخشهای مختلف این کشور استفاده کرده اند.

کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس کشف خودروی زرهی عجیب داعش در سامرا + عکس:: خبر اینترفر – مشرق

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.