تمرینات نظامی اسرائیل برای حمله به ایران !

2015-09-06_221756

مرکز نظارت نظامی اسرائیل به رسانه های عبری اجازه نشر گزارش و تحلیل از رزمایش مشترک با یونان را داد که به گفته رسانه های آتن، ممکن است بخشی از تمرین نیروهای ویژه رژِیم اشغالگر ...

مرکز نظارت نظامی اسرائیل به رسانه های عبری اجازه نشر گزارش و تحلیل از رزمایش مشترک با یونان را داد که به گفته رسانه های آتن، ممکن است بخشی از تمرین نیروهای ویژه رژِیم اشغالگر قدس برای حمله احتمالی به ایران باشد.

تمرینات نظامی اسرائیل برای حمله به ایران !

به گزارش خبر اینترفر – در حالی که رسانه های رژیم اسرائیل به انتشار خبر تمرین مشترک با نیروی هوایی یونان اکتفا کردند، این رزمایش بر عملیات نجات از میدان نبرد تاکید دارد.

الاخبار نوشت: سخنگوی ارتش رژیم اسراییل می گوید که این رزمایش درچارچوب برنامه تمرین و همکاری های بین المللی سال ۲۰۱۵ از قبل برنامه ریزی شده است.

رسانه های اسراییلی اطلاعاتی از برخی منابع یونانی بویژه “پایگاه اخبار دفاعی” نقل کردند که براساس آن بیش از ۲۰۰ تکنسین و خلبان نیروی هوایی رژیم اشغالگر با یگانهای ورزیده اقدام به تمرین هوایی کرده و منطقه رزمایش شبیه تاسیسات هسته ای ایران است.

به گفته این پایگاه یونانی، اسراییل ترجیح می دهد نیروهای ویژه خود را در مناطق جغرافیایی دشوارکه دارای ناهمواری، کوهستان و دره های بسیاراست، فرود آورد تا انجام ماموریتها در اماکنی شبیه به شمال ایران را شبیه سازی کند.

شبکه ۲ اسراییل گزارش کرد که این رزمایش در چارچوب همکاری با طرف یونانی انجام می شود وشبیه تمرین مشترک ماههای گذشته است.

روزنامه لبنانی الاخبار با بیان اینکه دراین رزمایش نحوه مواجهه با سامانه‌های دفاع هوایی “اس ۳۰۰” شبیه سازی شد، افزود: این بزرگترین رزمایش در نوع خود است و در منطقه ای کوهستانی که شبیه آن در فلسطین اشغالی دیده نمی شود، برگزار شد.

رزمایش صهیونیستی، در سایه فشارهای کابینه نتانیاهو بر هم پیمان خود آمریکا پس از توافق هسته ای اخیر با ایران صورت می گیرد و به گفته ناظران، قبل از آنکه دربردارنده پیامی برای ایران باشد، حامل پیامی برای کنگره آمریکاست که توافق هسته ای را در دست بررسی دارد.

:: خبر اینترفر – تسنیم

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.