بازداشت عاملان مرگ «آیلان» کودک سوریه ای غرق شده

2015-09-07_175732

۵ امین نفر از قاچاقچیانی که منجر به غرق شدن ۱۲ نفر سوری از جمله «آیلان کردی» کودک سه ساله شدند توسط پلیس ترکیه بازداشت شدند. به گزارش خبر اینترفر – پلیس ترکیه امروز دوشنبه ...

۵ امین نفر از قاچاقچیانی که منجر به غرق شدن ۱۲ نفر سوری از جمله «آیلان کردی» کودک سه ساله شدند توسط پلیس ترکیه بازداشت شدند.

به گزارش خبر اینترفر – پلیس ترکیه امروز دوشنبه یک نفر دیگر را به اتهام دست داشتن در قاچاق پناهجویان سوری که منجر به غرق شدن ۱۲ نفر از جمله «آیلان کردی» کودک سه ساله شد، بازداشت کرد.

نیروهای امنیتی ترکیه امروز دوشنبه در شهر بودروم این کشور یک نفر را به ظن دست داشتن در فاجعه غرق شدن کودک سه ساله سوری بازداشت کردند.

به گزارش دیلی صباح، نیروهای پلیس ترکیه امروز دوشنبه پنجمین مظنون در ارتباط با مرگ ۱۲ پناهجوی سوری از جمله «آیلان کردی» کودک سه ساله بر اثر غرق شدن دو قایق آنها در دریای مدیترانه بازداشت کردند.

هفته گذشته به دنبال انتشار تصویر دردناک «آیلان کردی» کودک سه ساله در سواحل ترکیه که بر اثر غرق شدن کشتی حامل پناهجویان صورت گرفت، توجهات بین‌المللی به این تراژدی جلب شد.

به گزارش رسانه‌های ترکیه، نیروهای پلیس این کشور در راستای تحقیق درباره این ماجرا که ۱۲ کشته برجای گذاشت، پیشتر ۴ نفر که تبعه سوری بودند را به اتهام دست داشتن در قاچاق پناهجویان بازداشت کردند؛ ‌قاچاقی  که به مرگ ۱۲ نفر انجمید.

پنجمین مظنون در این پرونده که تبعه ترکیه است، امروز بازداشت شد و قرار است برای پیگیری روند محاکمه در شهر بودروم دادگاهی شود.

:: خبر اینترفر – فارس

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.