حمله جت های سعودی به یمن / بیش از ۵۰ کشته و زخمی

2015-09-07_181623

حمله هوایی جت های عربستان سعودی در ۱۱ نوبت به یمن / ورود نیروهای قطری در پی کشته شدن حدود ۳۰۰ نفر از نظامیان اماراتی، بحرینی و عربستانی به استان مأرب برای مقابله با نیروهای ...

حمله هوایی جت های عربستان سعودی در ۱۱ نوبت به یمن / ورود نیروهای قطری در پی کشته شدن حدود ۳۰۰ نفر از نظامیان اماراتی، بحرینی و عربستانی به استان مأرب برای مقابله با نیروهای یمنی

حمله جت های سعودی به یمن / بیش از ۵۰ کشته و زخمی

به گزارش خبر اینترفر ، منابع یمنی خبر دادند که عربستان سعودی در ادامه تجاوزات هوایی به مناطق مختلف یمن، امروز شهر «یریم» استان اب را بمباران کردند. بر اساس این گزارش، در این حملات هوایی ۱۲ نفر از مردم بی گناه یمن جان باختند و ۳۹ نفر دیگر زخمی شدند.

جت‌های سعودی امروز همچنین در ۱۱ نوبت مناطق مختلف استان مأرب را هدف حمله هوایی قرار دادند.

منابع یمنی تاکید کردند که عربستان سعودی به تلافی کشته شدن ده‌ها نظامی سعودی و اماراتی و بحرینی در عملیات اخیر ارتش یمن در منطقه نظامی «الصافر» استان مارب، دامنه حملات خود به پایتخت یمن و استان مارب را افزایش داده است.

برخی منابع خبری گزارش دادند که بیش از ۱۰۰۰ نیروی ویژه وابسته به «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی یمن و ائتلاف کشورهای عربی به سرکردگی عربستان راهی استان مأرب شدند.

در همین ارتباط، شبکه المیادین امروز(دوشنبه) گزارش داد که در پی کشته شدن حدود ۳۰۰ نفر از نظامیان اماراتی، بحرینی و عربستانی و دیگر کشورهای عضو ائتلاف سعودی در حمله موشکی یمن به پادگاه «الصافر» استان مارب، نیروهای قطری به همراه نیروهای ویژه عربستان برای مقابله با نیروهای یمنی وارد استان مأرب واقع در شرق یمن شدند.

منابع نظامی یمن تاکید کردند که در عملیات روز جمعه گذشته ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله بیش از ۳۰۰ نظامی و افسر بحرینی، سعودی، اماراتی و دیگر اتباع کشورهای عضو ائتلاف ضد یمنی در «الصافر» استان مأرب واقع در شرق یمن کشته شدند.
منابع امنیتی یمن در ادامه تاکید کردند که کشته شدن این تعداد زیاد از سربازان و افسران و نظامیان دشمن به دلیل اصابت موشک‎های یمن به انبارهای سلاح و مهمات و در پی آن انفجار موشک‌های «بالستیک» در پادگان الصافر بوده است.

 

:: خبر اینترفر – فارس

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.