هشدار هواشناسی: وزش تند باد امشب در تهران

2015-09-07_183232

وزش تندبادی [طوفان] با سرعت ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت از اوایل امشب (دوشنبه شب) در سطح شهر تهران به ویژه مناطق غربی پایتخت / آغاز حرکت این تندباد از استان های قزوین و ...

وزش تندبادی [طوفان] با سرعت ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت از اوایل امشب (دوشنبه شب) در سطح شهر تهران به ویژه مناطق غربی پایتخت / آغاز حرکت این تندباد از استان های قزوین و البرز

هشدار هواشناسی: وزش تند باد امشب در تهران

به گزارش خبر اینترفر – رییس اداره پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان تهران گفت: براساس پیش بینی های انجام شده، شامگاه امروز(دوشنبه) شاهد وزش تندبادی با سرعت ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت در شهر تهران خواهیم بود.

محمدمهدی عشقی عصر دوشنبه : برهمین اساس وزش تندبادی با سرعت ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت از اوایل امشب در سطح شهر تهران به ویژه مناطق غربی پایتخت پیش بینی می شود.
وی اظهار کرد: حرکت این تندباد به صورت موقتی از استان های قزوین و البرز آغاز و در ادامه به مناطق غربی استان تهران از جمله شهرستانهای شهریار، ملارد و رباط کریم خواهد رسید.
عشقی در ادامه به آماده باش ستاد مدیریت بحران استان تهران خبر داد و گفت: دستگاههای امدادی و خدماتی آمادگی لازم برای ارائه خدمات و امدادرسانی احتمالی در صورت وزش تندباد و بروز خسارت ناشی از این واقعه طبیعی در منطقه را دارند.
رییس اداره پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به اینکه وزش تند باد همواره با کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا همراه است تصریح کرد: براساس پیش بینی های انجام شده کیفیت هوای شهر تهران در ساعات آینده با وزش تندباد کاهش خواهد یافت.
معاون آمادگی و پدافند غیرعامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران نیز با اشاره به اطلاعیه سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع تندباد گفت: این سازمان آمادگی کامل برای انجام اقدامات امدادی و خدماتی مناسب در صورت وقوع تندباد در سطح شهر تهران را دارد.
غلامرضا احمدی افزود: با توجه به اطلاعیه سازمان هواشناسی، نیروهای سازمان مدیریت بحران آمادگی لازم برای ارائه خدمات مناسب امدادی را در صورت وقوع هرگونه حادثه طبیعی را دارند.

:: خبر اینترفر – ایرنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.